"Sanatorium miłości". Anna pójdzie na randkę z Andrzejem. Będą świecie, romantyczna kolacja... Zaiskrzy?

Anna z "Sanatorium miłości" w TVP po trudnych doświadczeniach ze Zbyszkiem, zdecyduje się na randkę z innym emerytem. Atmosfera będzie temu sprzyjać.

Anna z "Sanatorium miłości" w TVP uda się na spotkanie z szarmanckim Andrzejem. Po zawodzie miłosnym kobieta ma szansę na bliższe poznanie emeryta, jednak nie wiadomo, czy romantyczny klimat sprawi, że wyniknie z tego coś więcej.

Anna z "Sanatorium miłości" pójdzie na randkę

Anna z "Sanatorium miłości" w TVP od początku wpadła w oko Zbyszkowi. To z nim wybrała się na randkę, wtedy też padły z jego ust słowa dotyczące przyszłości tej relacji. Było widać, że para świetnie się ze sobą dogadywała. Do akcji wkroczyła jednak Janina i pokrzyżowała im plany - przynajmniej tak wyglądało to z perspektywy Anny. Panie nie mogły się porozumieć w tej kwestii i wzajemnie się oskarżały. Ostatecznie obydwie doszły do wniosku, że wina leży po stronie Zbyszka, który nie jest lojalny. Teraz okazuje się, że Anna ma szansę zapomnieć o seniorze i spróbować z kimś innym.

Jennifer Lopez postawiła na ostre cięcie. Trudno ją rozpoznaćJennifer Lopez ma nową fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

W zbliżającym się odcinku "Sanatorium miłości" Anna wybierze się na randkę z przystojnym i szarmanckim Andrzejem. Jak informuje "Telemagazyn", klimat spotkanie będzie niezwykle romantyczny i sprzyjający okolicznościom lepszego poznanie. Para uda się do restauracji - zjedzą kolację, napiją się wina i dowiedzą się o sobie więcej. Być może spędzenie wspólnie czasu sprawi, że dojdą do ciekawych wniosków na temat swojej relacji.

Daria Ładocha"Plotkersi". Daria Ładocha ma za sobą ciężki poród. "Popadłam w depresję"

Andrzej od początku programu dawał jasno do zrozumienia, że między nimi nie zaiskrzy, jednak być może najnowszy odcinek pokaże, że zmienił zdanie. O tym widzowie przekonają się w niedzielę, 14 lutego po 21.15 na antenie TVP. Czekacie?

Zobacz wideo Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi