"The Four. Bitwa o sławę". Kasia Dereń śpiewa jak Edyta Górniak. Diwa ma konkurencję?

W najbliższym odcinku "The Four" na scenie pojawi się Kasia Dereń. Wokalistka została porównana do Edyty Górniak. Słusznie?

Kasia Dereń jest bardzo aktywna zawodowo. Na swoim koncie ma między innymi współpracę z Orkiestrą Tomka Szymusia, z którą występuje jako solistka w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", była także półfinalistką drugiej edycji programu "The Voice of Poland". Jej głos mogliśmy także usłyszeć w chórkach takich gwiazd jak Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Kasia Cerekwicka czy Edyta Górniak. I to właśnie do tej ostatniej gwiazdy została porównana.

"The Four. Bitwa o sławę". Kasia Dereń śpiewa jak Edyta Górniak

Kasia Dereń obdarowana jest niezwykłą skalą i siłą wokalu. Zdaniem Tomka Szymusia tylko dwie polskie wokalistki potrafią śpiewać bardzo wysoko pełnym głosem długi dźwięk. Są to Edyta Górniak i właśnie Kasia Dereń.

Zobacz wideo Kasia Dereń rzeczywiście ma głos jak Edyta Górniak?

Kasia pojawi się w kolejnym odcinku programu "The Four". Co na jej występ powie koleżanka z branży, Natalia Nykiel? "The Four. Bitwa o sławę" już w piątek, 6 listopada, o godzinie 22:00 w Polsacie.

Sprawdź: Modną odzież damską na Avanti24.pl!

Więcej o: