Ostatnie nagranie z Anną Przybylską. Menadżerka zdradza kulisy. "Czuła się już źle"

Ostatnie nagranie z Anną Przybylską pochodzi z gali "Viva! Najpiękniejsi". Menadżerka aktorki zdradziła kulisy kręcenia wiadomości do fanów.

5 października 2022 mija osiem lat od śmierci Anny Przybylskiej. Media, jak co roku, przypominają ostatnie miesiąca życia aktorki. Ostatnie oficjalne publiczne wystąpienie gwiazdy odbyło się podczas gali "Viva! Najpiękniejsi".  Ze względów zdrowotnych nie pojawiła się na uroczystości, ale na przygotowanym nagraniu podziękowała widzom i fanom za nagrodę. Po latach menadżerka Przybylskiej zdradziła, że aktorka czuła się wtedy już bardzo źle.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Agnieszka Fitkau-PerepeczkoZaskakujące wyznanie Fitkau-Perepeczko. "Poszarpał mi bluzkę i bieliznę"

Ostatnie nagranie z Anną Przybylską. Menadżerka zdradza kulisy. "Czuła się już źle"

Menadżerka aktorki w rozmowie z "Party" zdradziła, że nagranie przygotowane na galę "Viva! Najpiękniejsi" powtarzano kilka razy. Spowodowane było to przez gorsze samopoczucie Przybylskiej.

Czuła się już źle i brała silne leki przeciwbólowe, ale wciąż wolała wyjść na zewnątrz, niż wpuścić ekipę do domu. Do końca broniła swojej oazy prywatności - mówiła menadżerka aktorki.
 

Aktorka na nagraniu wygląda na nieco osłabioną. Przekazała odbiorcom, bardzo żałuje, że nie mogła pojawić się na gali osobiście.

Jest mi trochę smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale robię to mentalnie i na odległość - poiedziała Przybylska.

Po transmisji nagrania telefon menadżerki aktorki nie przestawał dzwonić. Wśród oferujących pomoc była Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki, którym później w trakcie pogrzebu podziękowała za wsparcie finansowe mama Ani, Krystyna Przybylska.

'Love Island'. Daniel tłumaczy się ze związku z Tay"Love Island". Daniel tłumaczy się ze związku z modelką. "Będzie moją żoną"

Ania Przybylska miała 36 lat, gdy zmarła na raka trzustki i osierociła trójkę dzieci: Oliwię, Szymona i Jasia.

Więcej o: