"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna nadal jest żoną Adama! Dokumenty rozwodowe dostała w Walentynki

Joanna Lazar i Adam Miciak ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są nadal w związku małżeńskim. Dlaczego jeszcze nie udało się im sfinalizować rozwodu?

Joanna Lazar i Adam Miciak poznali się dzięki programowi "Ślub od pierwszego wejrzenia". Od zakończenia zdjęć minął ponad rok, a małżonkowie zdążyli już ułożyć sobie życie osobno. Adam został ojcem, a Asia ma nowego chłopaka i jest zakochana. Jednak prawnie uczestnicy programu nadal są małżeństwem. 

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Asia sprzedaje suknię ślubną. Wiemy, dlaczego chce się jej pozbyć i za ile

Zobacz wideo „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Asia odwiedziła Oliwię i Łukasza

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Joanna i Adam nadal są małżeństwem

Asia gościła w jednym z pierwszych odcinków "Zakuchtanych", czyli na kanale Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty. Joanna odwiedziła parę w Katowicach i poznała ich synka Frania. W tym odcinku Oliwia i Asia dzieliły się wrażeniami z programu. Podczas rozmowy wyszło, że Joanna jest nadal żoną Adama. Wszystko przez panującego wirusa, a uczestniczka eksperymentu społecznego otrzymała dokumenty rozwodowe w święto zakochanych. 

Jeszcze jest moim mężem... Przez koronę... Adwokatka mówiła, że to na jednej rozprawie skończy. 14 lutego dostałam dopiero pozew o rozwód - wyznała Joanna w programie Oliwii i Łukasza.

Jednocześnie przyznała, że nie żałuje udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", a to doświadczenie sporo ją nauczyło. Powiedziała, że w trakcie nagrań była zamknięta, a do jej męża ciężko było dotrzeć.

Summa summarum, nie żałuję tego, co się stało - stwierdziła Asia.

Mamy nadzieję, że już wkrótce ich drogi rozejdą się na dobre!

ZOBACZ TEŻ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam odnosi się do zarzutów, że źle potraktował Asię: Już zlewałem to, nie zależało mi