"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz czeka na finał i komentuje teorie fanów. "Niektórzy widzieli nas nawet z dzieckiem"

Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" mają mnóstwo teorii na temat par z programu. Łukasz zażartował z komentarzy przeczytanych na temat jego relacji z Oliwią.

Już w piątek wieczorem na antenie TVN 7 widzowie programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przekonają się, czy osoby dobrane w pary przez ekspertów, zdecydują się pozostać w małżeństwie, czy jednak się rozwieść. Fani prześcigają się w komentarzach, informując o dalszych losach uczestników programu. Łukasz postanowił odnieść się do tych dywagacji. 

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz odnosi się do komentarzy

Łukasz Kuchta, który ożenił się z Oliwią Ciesiółką, zamieścił na instagramowej relacji odliczanie do emisji finałowego odcinka. Stwierdził, że przeczytał mnóstwo komentarzy na temat ich relacji i nie może się doczekać, aż fani poznają prawdę. 

Przeczytałem dzisiaj kilka komentarzy i dowiedziałem się z nich mnóstwo ciekawych rzeczy, że jesteśmy razem, że nie jesteśmy. Ktoś nas widział w Gdańsku, a ktoś inny w Lidlu w Katowicach. Raz Oliwia ma brzuszek ciążowy, a raz nie. Niektórzy widzieli nas nawet już z dzieckiem. Podobno nawet w sanktuarium w Licheniu byliśmy widziani. Dobrze, że finał już dzisiaj, aż sam jestem ciekawy, jak to z tym Łukaszem i Oliwią jest - zażartował uczestnik programu.

'Ślub od pierwszego wejrzenia''Ślub od pierwszego wejrzenia' screen Instagram/elkuchta

ZOBACZ: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Internauci krytykują Oliwię, Łukasz stanął w jej obronie: Może do mnie mówić "pantofelku"

Łukasz dzięki swojej wcześniejszej aktywności w sieci dał nadzieję fanom, że jest nadal z Oliwią. W finałowym odcinku poznamy też decyzję Agnieszki Łyczakowskiej i Wojtka Janika oraz Joanny Lazar i Adama Miciaka. 

 

Fani programu bardzo polubili Agnieszkę z Łodzi i Wojtka z Krakowa, dlatego liczą na to, że im się uda. Za to w sieci krążą plotki, że Adam ma już nową partnerkę i oczekują przyjścia na świat potomka.

Zobacz wideo Te pary nie przetrwały po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Więcej o: