• Link został skopiowany

"Rolnik szuka żony". Ilona pokazała się bez sztucznych rzęs. Fani są zgodni: Zdecydowanie lepiej

Ilona, którą widzowie poznali w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony", pokazała się w bardzo naturalnej wersji. Internauci nie mogli powstrzymać się od komplementów.
'Rolnik szuka żony'
instagram/imielinka

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" bardzo przywiązują się do jego uczestników. Po zakończeniu każdej edycji na bieżąco śledzą ich losy w social mediach. Przykładem są Adrian i Ilona, którzy do tej pory tworzą udany i szczęśliwy związek. Ostatnio partnerka rolnika udostępniła fotografię, a internauci byli pod ogromnym wrażeniem.

Ania Bardowska z "Rolnika..." w wyjątkowy sposób zdradziła fanom imię córki:

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Ilona bez sztucznych rzęs

Ilona zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z Adrianem. Para pozuje w szklarni i właśnie zrobili sobie przerwę od pracy. Trudno nie zauważyć zmiany na twarzy kobiety. Kurzeja zrezygnowała bowiem ze sztucznych rzęs.

 

Internauci są zachwyceni tą zmianą.

Bez sztucznych rzęs super.
Zdecydowanie lepiej.
Masz piękne oczy! - pisali.
Ilona z 'Rolnik szuka żony'
Ilona z 'Rolnik szuka żony' instagram/imielinka

W której wersji bardziej Wam się podoba?

KB

Więcej o: