Sylwia Przybysz pokazała filmik z małą Polą. Fani zachwyceni: "Mały kurczaczek"

Choć Sylwia Przybysz dopiero co została mamą, nie szczędzi swoim fanom zdjęć i filmików z córeczką. Ponownie wstawiła kolejne nagranie. Pola, która na świecie jest zaledwie dobę, jest taka urocza!

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski zostali rodzicami. We wtorek przed południem na świat przyszło ich pierwsze dziecko - córeczka Pola. Mimo że informacja o ciąży Sylwii zaskoczyła wielu fanów to od początku opowiadali z dumą o przygotowaniach do tego ważnego dnia. Teraz, po narodzinach chętnie chwalą się zdjęciami maleństwa. 

Sylwia Przybysz pokazała córeczkę na filmie

Sylwia na swoim instagramowym profilu nie tylko wstawiła zdjęcie, ale i nagranie, na którym możemy zobaczyć jej córeczkę. Najwyraźniej mała Pola właśnie się obudziła i postanowiła przeciągnąć:

Dzień dobry wszystkim! Jestem Pola. - napisała świeżo upieczona mama.
 

Internauci nie ukrywają zachwytu. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy i miłych słów:

Mały kurczaczek.
Boże, jaka ona słodka!
Cud natury.

Musimy przyznać, że filmik naprawdę chwyta za serce.

Przypomnijmy, że maleństwo pojawiło się na świecie dokładnie 14 stycznia o godzinie 10:27. Mała Pola Dąbrowska, córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego, waży 2970 g i mierzy całe 54 cm. Pierwsze dziecko pary urodziło się w Instytucie Matki i Dziecka.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski gotowi na dziecko

Para w święta Bożego Narodzenia pokazała pokoik, który przygotowała dla wyczekiwanej córeczki. Pokój jest różowo-biały jak przystało na komnatę prawdziwej księżniczki. Jak wspominał Janek, chce, aby jego córeczka miała życie jak z bajki Disneya.

Pokoik możecie zobaczyć TUTAJ.

BO

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach do narodzin córki.

Zobacz wideo