Sylwia Przybysz pochwaliła się zdjęciem córeczki i zdradziła jej imię. Fani zachwyceni: Przepiękne!

Kilka minut po tym, jak narodzinami córki pochwalił się Janek Dąbrowski, post na Instagramie opublikowała młoda mama. Zdradziła imię pociechy.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami. We wtorek przed południem na świat przyszła ich córeczka. Oboje zdążyli pochwalić się już zdjęciami maleństwa na Instagramie. Młoda mama zdradziła również imię. 

Sylwia Przybysz zdradziła imię dziecka

Młoda mama nie zamierzała długo czekać z radosną nowiną i zaledwie kilka godzin od porodu, pochwaliła się fanom, że na świat przyszła jej wyczekana córeczka. Przy okazji zdradziła imię.

Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość! Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! - czytamy.

Fani są zachwyceni i składają mnóstwo gratulacji!

Chwilę wcześniej udało nam się zdobyć komentarz dumnego taty. Janek jest bardzo zmęczony, ale jakże szczęśliwy.

Dziękujemy! Sylwia i mała odpoczywają po nieprzespanej nocy. Czują się świetnie. Maluszek został nakarmiony przez Sysię i poszedł spać. Teraz jego tatuś musi zjeść i również uda się lulu.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy młodym rodzicom!

CW

Sylwia Przybysz podczas swojego baby shower. Było bajecznie.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (21)
Sylwia Przybysz pochwaliła się zdjęciem córeczki i zdradziła jej imię. Fani zachwyceni
Zaloguj się
 • Gość: Tyb

  Oceniono 2 razy 2

  On wyglada jak 13-to latek a po głupkowatych minach to jak niedorozwój. Zobaczymy jak długo beda zachwyceni rodzicielstwem takie smarki

 • Gość: Dora

  0

  Myślałam, że to jedna z tych sióstr Przybysz. Tamte tak promują aborcję, że nie daj Boże, by mogły mieć swoje dzieci. Zresztą lepiej, by wariatki genów nie przekazały. Mamie gratulacje!

 • Gość: lula

  0

  Nie Apolonia, tylko Pola

 • Gość: beti beti

  Oceniono 2 razy 0

  ZWIERZETA PODHALA.pI - pomagajmy!!!!!!!!!!!!

 • Gość: giki

  Oceniono 4 razy 0

  Nie znam tej matki nie wiem kto to jest a gdzie ojciec tego dziecka i czy to znowu jakis starszy "partner" A ten chlopiec obok to brat tej mlodej matki jej pasierb itp

 • Gość: Hahawpadka

  Oceniono 12 razy 0

  Łał bahorki zaliczyli wpadkę i jest sie czym ekscytowac. Jak podążą tym tropem wszystkie bahorki subskrybujace J.D na Youtube to może przyrost naturalny się poprawi? Hmm... zapomnieli dodać że bez kasy to nie jest tak pięknie i różowo...więc lepiej niech się zastanowia jaki kit wciskają tej naszej młodzieży !!! Każdy wie żeby utrzymać rodzinę trzeba zapier....ć od rana do nocy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX