Sebastian Fabijański u Wojewódzkiego o swojej najnowszej roli: Nie uczyłem się tekstów, byłem nieprzygotowany do tego filmu!

Sebastian Fabijański odwiedził studio Kuby Wojewódzkiego. Aktor nie tylko zdobył się na odważne wyznania, ale też zaczął rapować. Tego jeszcze nie było.

Sebastian Fabijański kolejny raz był gościem Kuby Wojewódzkiego. Wydawało się, że aktor podczas rozmowy myślami był gdzieś indziej. Mimo to nie zabrakło ciekawych wyznań. Aktor na prośbę dziennikarza zaprezentował swoje umiejętności wokalne. Posłuchajcie sami. 

Sebastian Fabijański u Kuby Wojewódzkiego 

Sebastian Fabijański pojawił się w ostatnich minutach programu. Żartował, że miał blisko, ale znalazł chwilę na rozmowę. A ta dotyczyła zwłaszcza jego roli w filmie "Mowa ptaków" Xawerego Żuławskiego. Reżyser, który również był gościem show przyznał wszak, że rola Fabijańskiego wypadła tak dobrze, ponieważ nikt nie kontrolował aktora. Światło mogło ujrzeć więc jego wewnętrzne szaleństwo. 

Dlaczego ten film jest twoim filmem. Jak ty doszedłeś do tego, że osiągnąłeś taki stopień aberracji? - zapytał Wojewódzki.
Wolność i brak kontroli. Pierwszy raz miałem do czynienia z materiałem takim w sobie, który powodował, że było mi kompletnie wszystko jedno. Wchodziłem na plan, nie uczyłem się tekstów, byłem nieprzygotowany do tego filmu i on się po prostu zdarzył. To jest moim zdaniem najpiękniejsza forma sztuki, którą możesz spotkać na swojej drodze. Kiedy wchodzisz, robisz, nie wiesz jak. Tak jak Iwan Wyrypajew mówił, że aktor jest nutą - monologował. 

Z pewnością Sebastian Fabijański miał do powiedzenia dużo więcej. Ograniczył go jednak czas. A szkoda, bo zapowiadało się naprawdę nieźle. 

AG 

Więcej o:
Komentarze (20)
Sebastian Fabijański u Wojewódzkiego o swojej najnowszej roli: Nie uczyłem się tekstów, byłem nieprzygotowany do tego filmu!
Zaloguj się
 • Gość: As

  Oceniono 17 razy 9

  Żałosny aktorzyna.

 • Gość: as

  Oceniono 14 razy 8

  Narcyz, megaloman, mitoman, bufon. Wyjątkowo obleśny typ przekonany o swojej wielkości. I jeszcze te malutkie oczka psychopaty.

 • Gość: Bol

  Oceniono 15 razy 7

  Ten cały aktorzyna Fabijański wyglada jak degenerat

 • Gość: Nie wstyd Wam?

  Oceniono 20 razy 4

  Nie wstyd Wam tak mówić o człowieku i skąd inąd znakomitym aktorze? Co samo osiągnęliście? Specjalizacja w pudlach, plotach...

 • Gość: Fafik

  Oceniono 3 razy 3

  Słyszałam wywiad z nim w radio. On nie ma nic do powiedzenia i nie potrafi mówić.

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 2

  zeszło sie dwóch kretynów i zaczynają deliberować ---tak patrzę i nie wiem który z nich to większy swir i kretyn ---może ktoś wie ????

 • Gość: heh

  Oceniono 6 razy 2

  Ten pan zrobi w naszym kraju furorę. Jest sprytny, wie że bylejakości i brakowi przygotowania do swojej pracy u nas większość przytakuje, a zwłaszcza jak dorobi się do tego jakąś ideologię. Tak, nie uczyłem się tekstu, tak olewałem przygotowania, ale głęboko to przemyślałem...

 • zawszedak111

  Oceniono 1 raz 1

  "Ograniczył go jednak czas." - !?
  A to rdaCHtor od plotek AG nie wie, że dalszy ciąg jest do obejrzenia na Player.pI!?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX