"Love Island". Ada szaleje. Przystawiała się do każdego chłopaka, chciała pocałować partnera przyjaciółki. Doszło do konfrontacji z Sylwią. Ta pokazała klasę

Atmosfera w "Love Island" zrobiła się bardzo napięta. Wszystko przez zachowanie Ady, która w ostatnich odcinkach przeszła samą siebie. Dostawiała się do prawie każdego faceta w willi. Sylwia nie kryła pod jej adresem poważnych słów, a internauci są dla niej bezlitośni.

Dwa ostatnie dni dostarczyły mnóstwo emocji uczestnikom "Love Island" - to niekoniecznie pozytywnych. Wszystko przez jedną osobę. Ada pozbyła się wszelkich hamulców i zaczęła podrywać chłopaków swoich najlepszych koleżanek. Przez nią zmieniły się stosunki między Moniką a Damianem oraz Sylwią i Bartkiem, którzy prawdopodobnie nie uratują już swojego związku.

Zobacz też: "Love Island" to kolejny telewizyjny odmóżdżacz? Tak, ale uwaga, wciąga. Obejrzałam kilka odcinków i chyba wiem, na czym polega fenomen

"Love Island". Ada zniszczyła związek Sylwii i Bartka

Ada bez skrupułów podrywała Damiana, który od jakiegoś czasu jej się bardzo podoba i ma ochotę go zdobyć. Na oczach innych domowników m.in. smarowała mu klatę balsamem. Nawet jej partner, Mikołaj, był zażenowany jej zachowaniem. Przyznał, że nie może na nią patrzeć i na to, co robi. Później przy Oliwii dała klapsa Maćkowi, jednak ten pozostał obojętny na jej wdzięki. Zupełnie inaczej zareagował za to Bartek, który często podkreślał, że jest zauroczony swoją wybranką Sylwią.

To właśnie oni udali się do "kryjówki", gdzie mocno się do siebie zbliżyli. Jednak ich związek zniszczyła Ada, która adorowała chłopaka koleżanki i usłyszała od niego wyznanie, że to z nią wolałby iść do pokoju. Monika namówiła ją, żeby wyznała to tancerce. Ta przyjęła to z klasą. Powiedziała Śledź, że

Musisz zacząć się szanować.

Wytłumaczyła jej, że przez swoje zachowanie jest traktowana jako kobieta na jeden raz. Później jednak nie potrafiła ukryć emocji i popłakała się. Przyznała, że zawiodła się na swoim partnerze i nie widzi już nadziei dla nich.

Ada jest krytykowana przez widzów

Zachowanie Ady jest szeroko komentowane w mediach społecznościowych. Na oficjalnym profilu na Instagramie programu pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy pod jej adresem. Fani show piszą, że w ogóle siebie nie szanuje i zachowuje się skandalicznie. Oto kilka z nich:

Masakra. Brak słów. Nie mogę patrzeć na nią. Zero szacunku do samej siebie i innych.
Ewidentnie sprawia jej przyjemność odbijanie facetów... Najgorszy typ kobiety.
Ona ma zero hamulców.

Pojawiają się też prośby o usunięcie jej z programu. Niektórzy wyśmiewają się także z jej słów, kiedy to mówiła, że jest osobą lojalną. Pokazała to zwłaszcza wtedy, kiedy dostawiała się do partnerów dziewczyn, które uważała za sobie najbliższe w tym programie. A Wy co uważacie o jej zachowaniu?

"Love Island" to hit Polsatu. Karolina Gilon wie, dlaczego widzowie pokochali ten program:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (56)
"Love Island". Ada szaleje. Przystawiała się do każdego chłopaka, chciała pocałować partnera przyjaciółki. Doszło do konfrontacji z Sylwią. Ta pokazała klasę
Zaloguj się
 • Gość: ada k.

  Oceniono 17 razy 15

  Nie ma potrzeby usuwać jej z programu, ale można wymienić wszystkich innych na podobne osobowości. Program tylko zyska.

 • Gość: on

  Oceniono 21 razy 15

  ten program to promowanie puszczania się (a pasowałoby gorsze określenie).

 • Gość: Jojo

  Oceniono 11 razy 11

  Naprawdę podniecacie się tym rezyserowanym szitem? oni wszyscy tam po prostu grają i mają z tego fejm i kasę po prostu

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  Oliwia to ambiwalentne stworzenie z twarzą wielbłąda. Już z Maćkiem nie ma relacji gdy dowiedziała się że to pewny siebie gołodubiec z Legnicy lubiący hazard. Przebiła Dominika Strzelczyka gdy powiedziała że w Londynie miała czarnego kochanka zawodowego tancerza z Jamajki , który znalazł jej punkt G. dlatego że w Jamajce mają penisy długie . Oliwia ma małe piersi jak mężczyzna a dodatkowo głowę wielbłąda. Co w niej widziały agencje modelek to to że gotowa była szybko rozebrać się do golasa.

 • Gość: Ola

  Oceniono 5 razy 5

  Tak jak ada się zachowuje mogłaby zachować się każda z nas... Faceci lubią zainteresowanie i seksowne zachowanie... Bardzo łatwo jest każdego faceta tak sobą zainteresować a to że po wszystkim 99 procent będzie myślało i takich kobietach Jak najgorzej i będzie szukali dalej to też standard. Po co to sobie robić? Kompleksy??? Żadna z nas nie chciałaby spotkać takiej 'koleżanki' taka ada jeśli kiedykolwiek dorosnie i dojrzeje też będzie o tym wiedzieć.

 • misiur

  Oceniono 5 razy 5

  Legalne stręczycielstwo

 • Gość: Kasia

  Oceniono 12 razy 4

  Przecież ten program na tym polega na flirtowaniu. Ada nic więcej nie robi w przeciwieństwie do innych którzy się pieprza A udają święte

 • Gość: Hilda

  Oceniono 4 razy 4

  Sodoma i gomora

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX