Rafał Zawierucha pomoże odnieść sukces swojemu bratu? Grzegorz wystąpi w "MasterChefie": Walczę o upragnionego "fartucha"

Rafał Zawierucha jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Już wkrótce do grona salonowych bywalców może dołączyć jego starszy brat. Grzegorz wystąpi w "MasterChefie".

Dzięki roli Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu w... Hollywood" Rafał Zawierucha zyskał status gwiazdy. Przed aktorem otworzyło się wiele możliwości rozwoju. Być może uda się mu również zrobić karierę w "fabryce snów". Szansę  na karierę otrzymał też właśnie jego brat. Grzegorz został uczestnikiem programu "MasterChef".

Występ w filmie Quentina Tarantino był dla Rafała Zawieruchy spełnieniem marzeń. Jak aktor wspomina pracę na planie "Pewnego razu w... Hollywood"?

Zobacz wideo

Klan Zawieruchów podbije media?

Grzegorz Zawierucha jest starszym bratem Rafała. O tym, że wystąpi w kulinarnym show, powiedział Edward Miszczak podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN. Kuchar amator pochwalił się również nowiną na Instagramie.

No dobra... postanowiłem zgłosić się na casting do "MasterChefa" i dostałem zaproszenie do 44 najlepszych kucharzy. Teraz walczę o upragnionego fartucha - napisał Grzegorz.
 

Choć nie jest przesądzone, że uda się mu dostać "fartucha", z całą pewnością zyska popularność. Zresztą jego znany brat już mu pogratulował udziału w "MasterChefie".

Mega Brat! go for it - napisał Rafał w komentarzu pod zdjęciem.

Przeglądając instagramowy profil Grzegorza, nie sposób odnieść wrażenia, że jest miłośnikiem kulinariów. Uwielbia także podróże - oczywiście odwiedza takie miejsca, gdzie można zjeść coś oryginalnego.

Trzymamy kciuki i jesteśmy przekonani, że znany brat szybko przysporzy mu fanów:)

AD

Więcej o: