Poznaliśmy nowego tancerza "Tańca z Gwiazdami". Takiego wyboru chyba nikt się nie spodziewał. To aktor z "Przyjaciółek"!

"Taniec z Gwiazdami" startuje jesienią. Niedawno poznaliśmy listę wszystkich uczestników. Teraz okazuje się, że w programie zobaczymy nowego tancerza. To aktor znany z serialu "Przyjaciółki".

Już wkrótce startuje 10. edycja "Tańca z Gwiazdami". Niedawno Polsat przedstawił pełną listę uczestników. Teraz stopniowo zdradza, jacy tancerze pojawią się w tanecznym show. Nie zabraknie oczywiście największych gwiazd. Zobaczymy m.in. Tomasza Barańskiego i Jana Klimenta. Jednak produkcja przygotowała też niemałą niespodziankę. W "TzG" zobaczymy też debiutanta.

Adam Adamonis w "Tańcu z Gwiazdami"

Polsat od kilku dni publikował tajemnicze filmiki i zdjęcia, w których zagadkowo prosił internautów, żeby zgadywali, jaki tancerz dołączy do obsady show. Wreszcie wszystko stało się jasne. Chodziło o Adama Adamonisa, aktora znanego z serialu "Przyjaciółki". Na filmiku, który pojawił się na oficjalnym instagramowym profilu "TzG", Adamonis potwierdził, że jesienią zobaczymy go w zupełnie nowej roli.

Słuchajcie, teraz mogę wam to powiedzieć. Jestem w "Tańcu z gwiazdami", ale zaskoczę was, bo wystąpię w roli tancerza. Tego o mnie jeszcze nie wiecie, ale robię to od piątego roku życia. Aktorstwo, tu możecie mnie zobaczyć w "Przyjaciólkach", a teraz zobaczycie, jak kicam i robię dziwne śmieszne figury - powiedział Adamonis.

Chwilę później dowiedzieliśmy się też, że jego partnerką została Sandra Kubicka.

Nie możemy się doczekać startu nowej edycji. Zastanawiamy się, jak w nowej roli poradzi sobie Adam Adamonis. A swoją drogą, wiedzieliście, że jest tancerzem?

Jedną z największych gwiazd "TzG" będzie Basia Kurdej-Szatan. Popularna aktorka wyznała ostatnio, że stresuje się udziałem w show. Sprawdźcie, dlaczego.

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (2)
Poznaliśmy nowego tancerza "Tańca z Gwiazdami". Takiego wyboru chyba nikt się nie spodziewał. To aktor z "Przyjaciółek"!
Zaloguj się
  • Gość: Hania

    Oceniono 2 razy 0

    Jaki ladny!

  • Gość: bolec

    Oceniono 3 razy -1

    Same polsatowskie frędzle

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX