"Rolnik szuka żony". Anna i Grzegorz Bardowscy wyjechali na wakacje i pochwalili się zdjęciem synka. Wyglądają przepięknie

Anna i Grzegorz Bardowscy rozpoczęli wakacje z przytupem. Razem z synkiem wyjechali do słonecznej Chorwacji. Pochwalili się rodzinnym zdjęciem. Jaś rośnie jak na drożdżach.
Zobacz wideo

Ania i Grzegorz to jedna z najbardziej lubianych par programu "Rolnik szuka żony". Nie dość, że zbudowali trwały związek i doczekali się synka, to od lat potrafią wykorzystać też swoją popularność. Obydwoje są niezwykle aktywni w mediach społecznościowych, gdzie chwalą się swoją codziennością. Ostatnio Ania opublikowała na Instagramie rodzinne zdjęcie z wakacji w Chorwacji.

Anna i Grzegorz Bardowcy na wakacjach

Sympatyczne małżeństwo rolników wypoczywa obecnie w Chorwacji. Ania publikowała zdjęcie z Grzegorzem oraz uroczą fotografię małego Jasia. Podziękowała też fanom.

Coraz trudniej o rodzinne zdjęcie. Od wczoraj odpoczywamy w Chorwacji. Dziękujemy za pomoc w wybraniu miejsca - napisała Ania Bardowska na Instagramie.
 

Internauci nie szczędzili parze ciepłych komentarzy.

Udanego wypoczynku … przepięknie wyglądacie.
Zasłużony odpoczynek rolnika.

Warto dodać, że niedługo rodzina Bardowskich znowu się powiększy. Niedawno Ania zdradziła, że jest w drugiej ciąży. Życzymy udanego wypoczynku i zrobienia wielu pięknych zdjęć.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.