"Big Brother". Angelika i Jakub nowymi mieszkańcami domu Wielkiego Brata. Choć nie minął jeszcze dzień, widzowie już mają ich dość

"Big Brother". Za nami kolejny odcinek. Zaskoczeń nie brakowało, bo do programu dołączyło dwóch nowych uczestników. Sprawdziliśmy, kim są.

Czyżby produkcja "Big Brothera" próbowała ratować się przed porażką? Przypomnijmy, że show od początku nie cieszy się zbytnią popularnością oraz przede wszystkim oglądalnością. Uczestnicy odchodzą na własne życzenie, a widzowie są zgodni, w domu Wielkiego Brata wieje nudą. I prawdopodobnie z tego względu do programu dołączyło w minioną niedzielę dwóch nowych uczestników - Jakub oraz Angelika. W tej chwili trzymani są w tajnym pokoju, a o ich obecności wie tylko jeden z domowników, Łukasz Darłak. Czy mają szansę rozkręcić jeszcze "Big Brothera"? 

Zobacz wideo

"Big Brother". Łukasz i Angelika nowymi uczestnikami. Kim są? 

Angelika Głaczkowska ma 32 lata i na co dzień pracuje jako stewardessa. Jak czytamy na oficjalnej stronie "Big Brothera", lubi rywalizację, a uszczęśliwiają ją podróże. Jeżeli chodzi o jej plany na przyszłość, to Angelika marzy o własnej restauracji. 

Przejdźmy do Jakuba, który co ciekawe, już po jednym odcinku zdążył wzbudzić u widzów irytację. Kim jest? Otóż, Kuba Pyśk to 26-letni student Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Jak sam przyznał, u innych najbardziej razi go głupota. Sprzątanie natomiast pozwala rozładować mu stres - z pewnością więc sprawdzi się jako kontroler porządku w domu Wielkiego Brata. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak tłumaczy się z wpadek w "Big Brotherze". Zdradziła, z kim tak naprawdę spotkała się Iza [TYLKO U NAS]

Jak już wspomnieliśmy, Angelika i Jakub są odizolowani od pozostałych mieszkańców. Ich zadaniem jest wyłącznie obserwowanie ich zachowań. Choć więc nie mieli szansy, by skonfrontować się z innymi, to już podpadli widzom. W szczególności Kuba.

Ten koleś już na samym początku mnie irytuje.
Ten gościu to jakiś burak... taki Maciej 2.
Nie sprawiają dobrego wrażenia - czytamy na Instagramie "Big Brothera"

No cóż, być może jednak fakt, że do domu weszły osoby z tak mocnym charakterem, okaże się strzałem w 10. Mocno na to liczymy, bo to już czas, by "Big Brother" w końcu się rozkręcił. A Wy, polubiliście Jakuba i Angelikę? 

DH

Więcej o: