Sławomir poprowadzi nowe show w Polsacie. Stworzy duet z Ibiszem. Dzięki programowi zarobi majątek

Sławomir Zapała wraca z nowym programem. Dzięki muzycznemu show Polsatu zarobi krocie. Jednym ze współprowadzących będzie Krzysztof Ibisz.

Odkąd Sławomir nagrał przebój "Miłość w Zakopanem", jego kariera eksplodowała. Dziś promotorzy zabijają się o to, by zagrał koncert podczas dożynek, dni miasta, czy dużych festiwali. Jednak Zapała żyje nie tylko muzyką. Już wkrótce poprowadzi nowy muzyczny show Polsatu. Jak wylicza "Super Express", dzięki niemu artysta zarobi kilkaset tysięcy złotych.

Zobacz wideo

Sławomir poprowadzi muzyczny show z gwiazdami YouTube

Kilka miesięcy temu TVP podjęła decyzję o zakończeniu emisji "Big Music Quiz", którego gospodarzem był Sławomir. Jednak wkrótce widzowie będą mogli zobaczyć go w nowej roli. Zapała już w maju razem z Krzysztofem Ibiszem i CyberMarianem poprowadzi polsatowski show "Piosenki z drugiej ręki".

Idea programu jest prosta i ma być strzałem w dziesiątkę. Popularni polscy youtuberzy będą wykonywać swoje interpretacje znanych piosenek. Lada dzień mają ruszyć też castingi. Tymczasem "Super Express" dowiedział się, że gwiazdor rock polo ma otrzymać za pierwszy sezon minimum 500 tysięcy złotych.

Co ciekawe, za choreografię odpowiedzialny będzie Tomasz Barański, tancerz znany z programu "Taniec z gwiazdami". Będziecie oglądać?

AD

Więcej o: