"Big Brother". Kolejny uczestnik opuścił dom Wielkiego Brata. Nie ukrywa, że liczy na przywrócenie go do programu. Wiemy, kto został nominowany

"Big Brother". Za nami drugi tydzień trwania nowej edycji show. Z programem do tej pory pożegnali się Daniel i Marlena, którzy odeszli na własne życzenie, oraz nominowana Natalia. Do nich dołączył Tomek. Nominowani w tym tygodniu są Karolina i Maciek.
Zobacz wideo

W tym tygodniu zagrożeni byli Tomek, Łukasz i Justyna, która otrzymała karną nominację. Dziewczyna złamała regulamin i zakrywała mikrofon podczas rozmowy z Marleną. Jej chłopak nie ukrywał, że był zdziwiony jej zachowaniem, gdyż jest ona osobą daleką od nieprzestrzegania wszelkich zasad. Widzowie zdecydowali, że w tym tygodniu dom Wielkiego Brata powinien opuścić Tomek. Zdobył 53 proc. głosów.

"Big Brother". Tomek opuścił dom Wielkiego Brata

Jesteście niesamowici. Cieszę się, naprawdę - mówił na pożegnanie do uczestników.

Jednak nie ukrywa, że chętnie powróciłby do programu, gdyby tylko otrzymał taką szansę. Prowadzący Bartek Jędrzejak przyznał się mu, że uważał, że to on będzie najmocniejszym ogniwem.

 

Powiedział, że niczego nie żałuje i niczego by nie zmienił. Uważa, że gdyby zrobił coś inaczej, nie byłby autentyczny. Wchodząc do domu Wielkiego Brata, miał założenie, że musi być sobą przede wszystkim. Jednak będzie czuł niedosyt i do końca ma nadzieję, że zostanie przywrócony do programu. Pozostali nominowani uczestnicy nie ukrywają, że są szczęśliwi.

Bardzo się cieszę - mówił Łukasz.
Dobrze się czuję, ale odejście Tomka sprawiło mi przykrość - dodała Justyna.

"Big Brother". Nominacje

Tak jak i w zeszłą niedzielę odbyły się nominacje. Łukasz wskazał Maćka, "którego nie znosi". Drugą osobą był Radek, bo "zbyt mocno dominuje w kuchni". Justyna wskazała Radka i Karolinę, "którym odbiło na punkcie gotowania i sprzątania". Izie nie spodobało się zachowanie Justyny, bo "złamała regulamin i naraziła całą grupę" oraz podpadła jej Karolina, która "zamiast się integrować, skupia się na sprzątaniu i gotowaniu". Radek wskazał Łukasza, bo "ma z nim najmniejszy kontakt", oraz Justynę, która "za dużo filozofuje". Karolinie w tym tygodniu podpadli Łukasz, bo "ją drażni swoim zachowaniem" oraz Klaudia, która "nie odnajduje się w grupie". Magdzie bardzo ciężko było nominować, jednak wskazała Radka, bo "wprowadza nerwową atmosferę w kuchni" oraz Karolinę, również ze względu na jej poświęcenie się obowiązkom domowym, zamiast na integracji. Oleh nominował Łukasza i Justynę, a Klaudia  - Karolinę, bo "denerwuje ją jej zachowanie i wywyższanie się" i Maćka, który "ciągle narzeka, że wszystko mu przeszkadza". Kasia w tym tygodniu wskazała Karolinę, bo "nie ma swojej opinii" oraz Maćka, na którym "się zawiodła, bo okazał się osobą arogancką". Zdaniem Igora powinna odejść Justyna, z którą nie może złapać kontaktu i męczy go swoim stylem życia, oraz Maciek, bo marudzi. Jako kolejny nominuje Bartek. Jego zdaniem powinni odejść "matka nadgorliwa", czyli Karolina oraz Maciek, który jest szydercą. Maciek uznał, że powinien odejść Łukasz oraz Kasia, która "nie potrafi się dostosować do zasad panujących w kuchni". Nominowani w tym tygodniu są Karolina (6 nominacji) i Maciek (5 nominacji).

Okazuje się też, że do domu Wielkiego Brata dołączą nowi uczestnicy. Kto to będzie? Czy Tomek słusznie ma nadzieję, że to on znowu pojawi się w programie? Wszystkiego dowiemy się prawdopodobnie w poniedziałek.

AW