Ilona Wrońska odchodzi z "Na Wspólnej"! Zdradziła, jakie ma plany na przyszłość

"Na Wspólnej". Ilona Wrońska żegna się z serialem. W rozmowie z party.pl aktorka zdradziła plany na przyszłość.

To spore zaskoczenie i dla nas. Jak donosi party.pl, Ilona Wrońska po 15 latach odchodzi z serialu "Na Wspólnej". Aktorka wcielała się w postać Kingi Brzozowskiej, żony Michała. Razem wychowywali syna Ignasia. 

Ilona Wrońska odchodzi z "Na Wspólnej"

Wrońska w rozmowie party.pl zdradziła powody swojej decyzji. 

Miałam 26 lat, kiedy zostałam zaproszona do obsady serialu, i szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się, że będę gościć "Na Wspólnej" aż 15 lat. To był cudowny czas, dzięki któremu nauczyłam się wielu rzeczy, no i tam też poznałam mojego partnera Lecha (Leszek Lichota - przyp. red.) - mówiła aktorka.

Jestem wdzięczna za to, że w tak ważnych dla mnie osobistych decyzjach, jak np. urodzenie dzieci czy półroczny wyjazd do Stanów, producenci nie zrezygnowali z mojej postaci. Czuję duży sentyment do tej produkcji, do ludzi, których tam poznałam, ale przychodzi taki moment, że trzeba się po prostu pożegnaćdodała w rozmowie z party.pl.

 

Sama Ilona Wrońska przyznaje, że jeszcze nie wie w jaki sposób zostanie zakończony jej wątek. 

Jest wiele postaci, z którymi Kinga jest związana, więc pewnie tak to scenarzyści rozwiążą, żeby była możliwość kontynuacji historii innych osób, ale już bez mojej obecności. Kinga zniknie, ale nie Ilona! Ze względu na to, że wątki kręcimy z dużym wyprzedzeniem, jeszcze chwilę Kinga będzie z nami - zapewnia nas Ilona Wrońska.  

Ilona Wrońska o planach na przyszłość. Co będzie robić po odejściu z "Na Wspólnej"?

Aktorka przyznała, że mimo jej decyzji o rozstaniu z produkcją, kalendarz nadal będzie miała wypełniony po brzegi. Wrońska stawia teraz na teatr!

Zaczęłam współpracę z Teatrem Kamienica. Gram w spektaklu pt.'' Test'' na zmianę z Darią Widawską, a na początku listopada kolejna premiera pt. "Blef''. Teatr się o mnie upomniał, z czego się bardzo cieszę - zaznacza Ilona Wrońska.

Będziecie tęsknić za postacią Kingi w serialu? My musimy przyznać, że bardzo. 

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.