Kto wystąpi na Sopot TOPtrendy 2011

Pierwszego dnia festiwalu Sopot TOPtrendy 2011 (3-5 czerwca) odbędzie się tradycyjnie koncert Top. Zobaczymy na nim artystów, którzy w zeszłym roku sprzedali najwięcej płyt.

Doda

Doda to największa, niekwestionowana gwiazda festiwalu. Możemy się spodziewać nie tylko starych utworów, ale także że zaprezentuje coś zupełnie nowego. Będzie się działo!

Kora

Kora Jackowska lubiła upokarzać uczestników show "Must Be the Music". Teraz sama będzie musiała pokazać, co potrafi. A że potrafi, nikt nie wątpi...

Kayah

Kayah to niewątpliwie jedna z największych gwiazd tego festiwalu. Dla jej występu wato odwiedzić Sopot.

Maryla Rodowicz

Maryla Rodowicz to królowa polskiej sceny. W swoim dorobku ma ok. 2000 piosenek, ponad 20 płyt polskich, a także po jednej angielskiej, czeskiej, niemieckiej, rosyjskiej.

Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek, a także jedną z najczęściej nominowanych artystek do Nagrody Muzycznej Fryderyk. Jej obecność na TOPtrendy 2011 nie powinna więc nikogo dziwić.

Ania Wyszkoni

Była już wokalistka "Łez" - Ania Wyszkoni, po rozstaniu z zespołem, wystąpi na scenie sama.

Monika Brodka Monika Brodka Fot. Adam Kozak / Agencja Gazeta

Monika Brodka

Swoje talenty wokalne pokaże na scenie również Monika Brodka - laureatka trzeciej edycji programu telewizyjnego "Idol".

Czesław Śpiewa

Czesław Mozil, znany szerszej publiczności jako Czesław Śpiewa, zaprezentuje się tym razem nie w roli jurora programu "X-Factor". Będzie... śpiewał!

Enej

Na imprezie wystąpi również zespół Enej, który wygrał polsatowski program "Tylko muzyka".