Ania Piszczałka rządzi!

Trafiła na szczyt.
Ania Piszczałka rządzi Ania Piszczałka rządzi KAPIF.PL/KAPIF

Ania Piszczałka rządzi

Kiedy latem ubiegłego roku Ania Piszczałka trafiła na casting do programu "Top Model. Zostań modelką" pewnie nawet nie przypuszczała, że jej życie zmieni się w tak krótkim czasie. Zobaczcie, jak trafiła na szczyt.

Ania Piszczałka rządzi

"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą" - to motto życiowe Ani. Skromna dziewczyna z Gradówka postanowiła spróbować swoich sił w "Top Model. Zostań modelką". Od razu trafiła do programu. Kiedy dziewczyny pojawiły się w profesjonalnej agencji w Mediolanie, agent od razu zwrócił od razu uwagę na Anię Piszczałkę. Jako jedyna wtedy dostała zlecenie.

Ania Piszczałka rządzi

Dzięki skromności i żelaznej konsekwencji Ania trafiła do finałowej trójki. Zajęła trzecie miejsce, ale to ona robi największą karierę. Wielu specjalistów z branży nie zgadzało się z decyzją widzów. Jako pierwszą polską "Top Model" chcieli zobaczyć właśnie Anię.

Ania Piszczałka rządzi

Ania dosyć szybko dostała pierwsze zlecenia. Pod skrzydłami agencji Division - tej samej która reprezentuje interesy Anji Rubik - Piszczałka zamiast wracać do domu, niemal natychmiast dostała zlecenia. Pierwszy był pokaz Gosi Baczyńskiej.

Ania Piszczałka rządzi

Media niemal natychmiast oszalały na punkcie Ani Piszczałki. Modelka była wszędzie: tabloidy, serwisy plotkarskie i media kolorowe prześcigały się w dostarczaniu kolejnych informacji z życia zawodowego modelki.

Ania Piszczałka rządzi

Okazji do publikacji takich informacji było nie mało. W zasadzie żaden ważniejszy pokaz mody w Polsce nie odbywa się bez Ani Piszczałki. Modelka zamiast konkurować na międzynarodowym rynku, najpierw postawiła na Polskę i w zasadzie aktualnie jest w naszym kraju modelką numer 1.

Ania Piszczałka rządzi

Ale Ania nie tylko chodzi po wybiegach. Pozowała już dla magazynów "Glamour", "Twój Styl", "Gala" a już niebawem zobaczymy ją w sesji dla "Joy'a".

Ania Piszczałka rządzi

Niedawno Ania została twarzą kolekcji sukien ślubnych projektu Małgorzaty Dudek.

Ania Piszczałka rządzi

Nie ulega wątpliwości, że Ania Piszczałka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Stała się osobą sławną i rozpoznawalną, ale zachowała swoją ujmującą skromność i niegasnący uśmiech. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Ani!

Więcej o: