Najlepiej ubrani Polacy 2010

Według "Newsweeka".
Najlepiej ubrani Polacy wg Najlepiej ubrani Polacy wg "Newsweeka". KAPIF.PL/KAPIF

Modne panie, modni panowie...

"Newsweek" jak przystało na tygodnik opinii ogłosił ranking "Najlepiej Ubrani Polacy 2010". Zobaczcie kto i za co trafił na zaszczytną listę.

Magda Gessler Magda Gessler KAPIF.PL/KAPIF

MAGDA GESSLER

Newsweek:

Gessler dobrze wie, co w swojej sylwetce wyeksponować (na przykład nogi), jak się optycznie wysmuklić, dodać wzrostu, odjąć lat itp. Nigdy nie przesadza ze stylizacją. Nad hollywoodzkie suknie Gessler przedkłada figlarne płaszczyki, filuterne szmizjerki i proste sukienki, które urozmaica biżuterią i szalami. No i te wodospady loków.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha KAPIF.PL/KAPIF

MAŁGORZATA SOCHA

Newsweek:

Aktorka ma duże wyczucie trendów, ale nie jest modnisią. Preferuje klasykę, a wygląda jak z najnowszego "Vogue'a". Wybiera neutralne kolory, kroje i dodatki, a prezentuje się spektakularnie. I, co najgorsze, sprawia wrażenie jakby w ogóle nie starała się dobrze wyglądać. Przychodzi jej to od niechcenia. Okropność, prawda?

Olivier Janiak Olivier Janiak KAPIF.PL/KAPIF

OLIVIER JANIAK

Newsweek:

Prezenter zawsze jest ubrany modnie i jak spod igły. Gdy tylko na wybiegach pojawią się pumpy z obniżonym krokiem - on je ma. Kuse marynareczki, oficerki, muszki, aksamity, obszerne swetry, kolorowe buty - to samo. Zaszczytne miejsce w naszym rankingu przyznajemy jednak nie tylko za gust, ale też za odwagę bycia modnym facetem, co u nas nie wszystkim się podoba.

Monika Brodka Monika Brodka KAPIF.PL/KAPIF

MONIKA BRODKA

Newsweek:

Zadziorna piosenkarka z beskidzkiej Twardorzeczki ma urok dziewczyny i seksapil kobiety. Brodka nie tylko coraz ambitniej tworzy, ale i coraz odważniej eksperymentuje z wizerunkiem. Efekt ścina z nóg: ekscentryczne makijaże, prowokacyjne wzory oraz "wstążki, czaszki, proszki, szarfy, chusty, prążki", jak w tekście jednej z jej piosenek.

Leszek Możdżerlesze Leszek Możdżerlesze KAPIF.PL/KAPIF

LESZEK MOŻDŻER

Newsweek:

Kolorowe kubraczki, barwne garnitury (albo dla odmiany całkowicie białe) i ekstrawaganckie okulary - to wszystko, oczywiście w połączeniu z talentem, czyni z Możdżera sztandarowego oryginała. I godnego następcę Fryderyka Chopina. Nie tylko jako pianisty. Wszak - jak wiadomo - Chopin modą i efektownymi fatałaszkami nigdy nie gardził.