Klątwa w 'Tańcu z gwiazdami'? Teraz Tyszkiewicz

Pechowa edycja 'Tańca z gwiazdami'. Może to znak, że trzeba zdjąć ten program?

Pechowy "Taniec z gwiazdami"

Takiej edycji w historii "Tańca z gwiazdami" jeszcze nie było. Uczestnicy polskich edycji zawsze bardzo angażowali się w treningi, bo dla niektórych to była "walka o życie" i o bycie w show-biznesie. Nigdy jednak nie zdarzyło się, żeby w jednej edycji było tyle kontuzji i wypadków. Klątwa ciąży nad "Tańcem z gwiazdami"?

Tyszkiewicz w szpitalu

Wiadomość z ostatniej chwili: Beata Tyszkiewicz po niedzielnym "Tańcu z gwiazdami" trafiła do szpitala. Jak podaje se.pl, jurorka wychodząc ze studia, niefortunnie potknęła się i runęła na ziemię. Aktorka została przewieziona karetką do szpitala. Skarżyła się na ból w barku, żebrach i biodrze. Tyszkiewicz ma naderwany nerw kulszowy.

Górniak złamała dwa żebra

1 listopada w godzinach popołudniowych jako pierwsi podaliśmy informację o wypadku Edyty Górniak. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" spadła ze schodów w swoim domu i trafiła do szpitala. Górniak złamała dwa żebra. Przez kilka dni miała problemy z poruszaniem się, ale nie zrezygnowała z programu.

Poważna kontuzja Janachowskiej

W jednym z odcinków 12. edycji "Tańca z gwiazdami" Izę Janachowską zastąpiła Anna Głogowska. Tancerka nie mogła wystąpić u boku Pawła Stalińskiego, bo trafiła do szpitala z podejrzeniem zerwane więzadła w kolanie. Diagnoza lekarzy okazała się prawdziwa. Janachowska całe szczęście wróciła do gry. W niedzielę wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami".

Andrzej Gołota Andrzej Gołota KAPIF.PL/KAPIF

Gołota i jego problemy z kręgosłupem

Andrzej Gołota był maskotką 12. edycji show, ale poziomem tańca bardzo odbiegał od pozostałych uczestników i w końcu musiał pożegnać się z programem. Po ogłoszeniu wyników, taneczna partnerka Gołoty przyznała, że jej bokser od 2 tygodni miał problemy z kręgosłupem.

Rowiński w szpitalu

Kolejną i mamy nadzieję ostatnią ofiarą "Tańca z gwiazdami" jest Robert Rowiński. Tancerz nie wystąpił w półfinale show TVN. Robert trafił do szpitala. Nie wiadomo, czy wyzdrowieje do finału.
Więcej o:
Komentarze (22)
Klątwa w 'Tańcu z gwiazdami'? Teraz Tyszkiewicz
Zaloguj się
 • tajemnicza123

  Oceniono 44 razy 28

  Ile można jeszcze nadawać ten program?!

 • lukmen

  Oceniono 45 razy 19

  niech w piździec wypieprzą to dziadostwo, najwyższy czas !!

 • marynarz

  Oceniono 20 razy 14

  Bez przesady z tymi klątwami.

 • cholera

  Oceniono 26 razy 14

  'Pechowa edycja "Tańca z gwiazdami". Może to znak, że trzeba zdjąć ten program? ' WRESZCIE redaktorzyny piszecie z sensem. Oczywiscie, ze nalezy zdjac ten program. Dziwie sie, ze nie zdjeli po pierwszej edycji. Lizanie sobie dupsk to przeciez priorytet w tym programie. Aktorzy lub pogodynki trzepiace kase poza tym co robią normalnie. Szkoda, ze takiej kasy nie trzepią normalni ludzie :D ....szarzy tak zwani!

 • sensacja

  Oceniono 22 razy 12

  W złamane żebra Edyty, które cudownie zrosły się w tydzień wierzy tylko Plotek. Pozostałym osobom współczuję. Droga do sławy jest bolesna.

 • oneandonly

  Oceniono 13 razy 11

  po tych ostatnich wydarzeniach to pierwsze co pomyslalam ze chyba znak by zakonczyc ten program.

 • kloceklego

  Oceniono 32 razy 10

  módlmy się wszyscy do największego na świecie posągu Jezusa o zdjęcie klątwy z tańca z gwiazdami. łączmy się w bólu z kontuzjowanymi

 • appelsin

  Oceniono 14 razy 8

  haha jak tak dalej pojdzie to w finale ktos zginie;D

 • rysiek

  Oceniono 16 razy 8

  haha, przecież w złamane po "strasznym upadku" żebra edzi nikt nie uwierzył (co znalazło odbicie w głosowaniu), cudem uratowanej przez dzielnego allanka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX