Klątwa w "Tańcu z gwiazdami"? Teraz Tyszkiewicz

Pechowa edycja "Tańca z gwiazdami". Może to znak, że trzeba zdjąć ten program?

Pechowy "Taniec z gwiazdami"

Takiej edycji w historii "Tańca z gwiazdami" jeszcze nie było. Uczestnicy polskich edycji zawsze bardzo angażowali się w treningi, bo dla niektórych to była "walka o życie" i o bycie w show-biznesie. Nigdy jednak nie zdarzyło się, żeby w jednej edycji było tyle kontuzji i wypadków. Klątwa ciąży nad "Tańcem z gwiazdami"?

Tyszkiewicz w szpitalu

Wiadomość z ostatniej chwili: Beata Tyszkiewicz po niedzielnym "Tańcu z gwiazdami" trafiła do szpitala. Jak podaje se.pl, jurorka wychodząc ze studia, niefortunnie potknęła się i runęła na ziemię. Aktorka została przewieziona karetką do szpitala. Skarżyła się na ból w barku, żebrach i biodrze. Tyszkiewicz ma naderwany nerw kulszowy.

Górniak złamała dwa żebra

1 listopada w godzinach popołudniowych jako pierwsi podaliśmy informację o wypadku Edyty Górniak. Uczestniczka "Tańca z gwiazdami" spadła ze schodów w swoim domu i trafiła do szpitala. Górniak złamała dwa żebra. Przez kilka dni miała problemy z poruszaniem się, ale nie zrezygnowała z programu.

Poważna kontuzja Janachowskiej

W jednym z odcinków 12. edycji "Tańca z gwiazdami" Izę Janachowską zastąpiła Anna Głogowska. Tancerka nie mogła wystąpić u boku Pawła Stalińskiego, bo trafiła do szpitala z podejrzeniem zerwane więzadła w kolanie. Diagnoza lekarzy okazała się prawdziwa. Janachowska całe szczęście wróciła do gry. W niedzielę wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami".

Andrzej Gołota Andrzej Gołota KAPIF.PL/KAPIF

Gołota i jego problemy z kręgosłupem

Andrzej Gołota był maskotką 12. edycji show, ale poziomem tańca bardzo odbiegał od pozostałych uczestników i w końcu musiał pożegnać się z programem. Po ogłoszeniu wyników, taneczna partnerka Gołoty przyznała, że jej bokser od 2 tygodni miał problemy z kręgosłupem.

Rowiński w szpitalu

Kolejną i mamy nadzieję ostatnią ofiarą "Tańca z gwiazdami" jest Robert Rowiński. Tancerz nie wystąpił w półfinale show TVN. Robert trafił do szpitala. Nie wiadomo, czy wyzdrowieje do finału.
Więcej o:
Copyright © Agora SA