Opozda spotykała się z byłym Wieniawy, a Rosati ma na koncie romans z raperem. Oto zapomniane związki show-biznesu

Dziś cofamy się nieco w czasie i przypominamy zapomniane związki polskiego show-biznesu. Niektóre pary są bardzo zaskakujące.
Baron, Joanna Opozda Baron, Joanna Opozda Isntagram.com/asiaopozda

Joanna Opozda i Aleksander Baron

Od niedawna Antek Królikowski i Joanna Opozda są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Młody aktor związał się z koleżanką z branży dosłownie chwilę po rozstaniu z Katarzyną Dąbrowską. 

ZOBACZ: Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska rozstali się. "Dziękuję za to 1,5 roku"

Co ciekawe, kilka lat temu Joanna Opozda spotykała się z innym playboyem. Mowa oczywiście o Alku Baronie. O ich romansie informował "Fakt", a potwierdzeniem plotek miały być ich wspólne zdjęcia na profilu aktorki na Instagramie.

Baron, Joanna Opozda, Tomek Torres
Isntagram.com/asiaopozda

Paweł Deląg i Patrycja Markowska Paweł Deląg i Patrycja Markowska KAPIF.pl

Patrycja Markowska i Paweł Deląg

Paweł Deląg i Patrycja Markowska również mają wspólną przeszłość! Para spotkała się przez chwilę na początku lat dwutysięcznych. Mimo rozstania pozostali w dobrych relacjach, o czym mogliśmy się przekonać oglądając ostatni sezon programu "Ameryka Express".

Borys Szyc i Sylwia Gliwa Borys Szyc i Sylwia Gliwa KAPIF.pl

Sylwia Gliwa i Borys Szyc

Dziś Borys Szyc jest już ustatkowanym mężem i ojcem, ale za czasów młodzieńczych cieszył się opinią imprezowicza. Wtedy też spotykał się z gwiazdą serialu "Na Wspólnej", Sylwią Gliwą. Ich związek trwał 4 lata.

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski KAPIF.pl

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski

Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski występowali razem w serialu "Magda M.". Znali się już jednak wcześniej i to bardzo dobrze! Byli bowiem parą i ponoć planowali ślub. Nieoficjalnie mówiło się, że ich relację zniszczyła rutyna.

Piotr Zelt i Ewa Gawryluk Piotr Zelt i Ewa Gawryluk KAPIF.pl

Ewa Gawryluk i Piotr Zelt

Ta dwójka miała się ku sobie jeszcze podczas studiów aktorskich w Łodzi. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a zakochanych miało rzekomo poróżnić odmienne podejście do sformalizowania związku.

Adam Nawałka i Grażyna Torbicka Adam Nawałka i Grażyna Torbicka KAPIF.pl

Grażyna Torbicka i Adam Nawłka

A to dopiero niespodzianka! Tych dwoje także łączyło swego czasu płomienne uczucie. Rzecz działa się w latach 70., kiedy to tata Grażyny Torbickiej był związany z PZPN. To właśnie on miał zapoznać ją z Adamem Nawałką.

Robert Gonera i Jolanta Fraszyńska Robert Gonera i Jolanta Fraszyńska KAPIF.pl

Jolanta Fraszyńska i Robert Gonera

Nie wszyscy pamiętają dziś, że w latach 90. Robert Gonera i Jolanta Fraszyńska byli małżeństwem. Para pobrała się w 1990 roku, jednak rozwiedli się już 4 lata później. Owocem ich miłości jest córka Nastazja. Byli małżonkowie pozostają w dobrych relacjach.

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński

Małgorzata Kożuchowska i Marcin Dorociński studiowali razem, jednak zakochali się w sobie dopiero kilka lat później, kiedy występowali w Teatrze Dramatycznym. Za kulisami mówiło się o tym, że para planuje ślub, ale do ceremonii nigdy nie doszło. Obecnie oboje są w szczęśliwych związkach małżeńskich.

Tede i Weronika Rosati Tede i Weronika Rosati KAPIF.pl

Weronika Rosati i Tede

Weronika Rosati i Tede także mają za sobą krótki związek. Para rozstała się w niezgodzie, a raper nie omieszkał się wspomnieć o byłej partnerce w jednym ze swoich kawałków. 

Gdybym zaliczył wpadkę robiąc wtedy Rosatkę / To przemyśl jakie moje dziecko miałoby matkę.

Mocne słowa.