Aleksandra Woźniak z "13 posterunku" rzuciła aktorstwo i została psychologiem. Nie ona jedyna zrezygnowała z show-biznesu

Aleksandra Woźniak zadebiutowała w polskim filmie ponad 20 lat temu, a widzowie świetnie ją pamiętają z roli sierżant Kasi w kultowym już "13 posterunku". Po wielu latach pracy w aktorstwie sama zainteresowana zdecydowała się pójść na studia podyplomowe i zostać psychologiem. Jak pokazuje polski i światowy show-biznes, nie jest jedyną gwiazdą, która zrezygnowała z życia w blasku fleszy.
Aleksandra Woźniak Aleksandra Woźniak facebook.com@aleksandrawozniakaktorka

Aleksandra Woźniak została psychologiem

Aleksandra Woźniak gdy zaczynała swoją przygodę z psychologią, była przekonana, że uda się jej połączyć nową pasję z aktorstwem. Czas zweryfikował wszystko i pokazał, że to psychologia jest tym, czym Aleksandra Woźniak chce zajmować się na stałe. 

Szanowni Państwo, informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoja przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych - ogłosiła na Facebooku.

Życzymy powodzenia! 

Freddie Prinze i  And Sarah Michelle Gellar Freddie Prinze i And Sarah Michelle Gellar East News

Freddie Prinze Jr

Freddie Prinze Jr zasłynął rolą w filmie "Koszmar minionego lata" pod koniec lat 90. Mimo że świetnie radził sobie jako aktor, postanowił spróbować swoich sił w gastronomii. 

Freddie Prinze
instagram.com/realfreddieprinze

Prowadzi własną restaurację, gdzie również jest kucharzem. Na jego Instagramie widnieje mnóstwo zdjęć potraw, które przyrządził.

Freddie Prinze
instagram.com/realfreddieprinze

Olga Kaczyńska Olga Kaczyńska materiały prasowe

Olga Kaczyńska z Top Model poszła na medycynę

Olga Kaczyńska jest zwyciężczynią drugiej edycji programu "Top Model". Kaczyńska po programie początkowo skupiła się na karierze modelki. Chodziła po wybiegach największych polskich projektantów, pojawiała się w magazynach modowych, brała udział w kampaniach reklamowych. Pojawiła się także za granicą, m.in. w Londynie i Miami. 

Olga Kaczyńska
screen Instagram/olgakaczynska

Okazuje się, że modelka ostatecznie wybrała jednak naukę i od 2015 roku studiuje medycynę na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. 

Olga Kaczyńska
Fot. olgakaczynska/Isnatagram

Maciej Kowalewski Maciej Kowalewski Mat. prasowe

Maciej Kowalewski

Maciej Kowalewski przed laty wcielał się w postać Franka w serialu "Lokatorzy", któremu ciągle brakowało pieniędzy i szukał sposobu na to, jak zarobić i się przy tym zbytnio nie napracować. Dziś aktor ma 50 lat i jest ojcem trójki dzieci. Jego wygląd mocno się zmienił, jednak nie chodzi tylko o upływ czasu. Kowalewski zapuścił włosy i brodę, przez co można mieć trudności z rozpoznaniem go.


Facebook.com/ kowalewskimaciej

Nie każdy wie, że od dawna jest cenionym pisarzem i reżyserem teatralnym. Za swoją działalność, głównie jako autor sztuk, zbiera wiele pochwał oraz zdobywa cenne nagrody i wyróżnienia.

u14.02.2018 Warszawa   Proba dla mediow spektaklu CASA VALENTINA fot. Tomasz Urbanek/East Newsn/z: Maciej Kowalewski
TOMASZ URBANEK/ EAST NEWS

Aleksander Ihnatowicz Aleksander Ihnatowicz Facebook.com/ Aleksander Ihnatowicz

Aleksander Ihnatowicz

Aleksander Ihnatowicz w latach 1999-2007 wcielał się w rolę Romka w serialu 'Rodzina zastępcza'. Okazuje się, że popularność, którą zdobył dzięki produkcji, była dla niego bardzo męcząca. 

Monika Mrozowska  Misheel Jargalsajkhan, Aleksander Ihnatowicz
KAPIF

Ihnatowicz podjął więc decyzję o odejściu z serialu i zniknął z mediów. Poświęcił się studiom informatycznym i to właśnie z informatyką związał swoją przyszłość. Dziś jest inżynierem programowania.

Kadr z programu Tata, a Marcin powiedział Kadr z programu Tata, a Marcin powiedział fot. Facebook/Tata, a Marcin powiedział

Mikołaj Radwan

Któż nie pamięta bystrzaka z krótkometrażowego serialu "Tata, a Marcin powiedział"? Mikołaj Radwan, który wcielił się w głównego bohatera, w niczym nie przypomina dzisiaj chłopca sprzed lat. Podobnie jak Ihnatowicz, postawił na karierę programisty. Po ukończeniu studiów informatycznych na Uniwersytecie Warszawskim zatrudnił się w dużej korporacji. Dziś jego główną pasją jest sport. Radwan jest zapalonym rugbystą.

Mikołaj Radwan
FORUM

Steffen Möller Steffen Möller KAPIF.pl

Steffen Möller

Steffen Möller zyskał sympatię Polaków dzięki udziałowi w programie "Europa da się lubić", gdzie przełamywał stereotypy na temat Niemców i niemieckiej kultury. Później Möller zagrał w "M jak miłość" i zyskał jeszcze większą popularność.

Steffen Möller i Monika Obara
Akpa

Po tym, jak sympatyczny Niemiec zrezygnował z roli w serialu, słuch o nim zaginął. Czym zajmuje się dziś? 

Steffen Möller
Fot. Steffen Möller/Facebook

Okazuje się, że Möller na poważnie zajął się pisarstwem. W 2016 roku wydał książkę "Viva Warszawa. Polska dla zaawansowanych", potem ukazał się jego reportaż "Weronika, dein Mann ist da. Wenn Deutsche und Polen sich lieben".

Steffen Möller
KAPIF.pl

Piotr Galiński

Piotr Galiński zdobył popularność jako juror w "Tańcu z Gwiazdami" w latach 2005-2011. Tancerz i choreograf w 2007 roku, na fali popularności, wydał książkę kucharską zatytułowaną "Taniec z garami. Kuchnia na moją nutę". Jesienią 2013 roku prowadził natomiast kulinarny program "Taniec z garami", który był emitowany w telewizji TVR. Jesienią 2016 roku brał udział w celebryckiej wersji programu "Top Chef. Gwiazdy od kuchni", emitowanym w telewizji Polsat. Na tym kariera medialna Galińskiego się zakończyła.

Piotr Galiński
Mat. prasowe

Dla choreografa odejście z show-biznesu nie jest jednak powodem do żalu. 

Nie jestem człowiekiem, który łączy przyszłość z telewizją. Absolutnie, to był bardzo miły epizod w moim życiu - przyznał w jednym z wywiadów. 

Tancerz jest zadowolony, że teraz w jego życiu nie ma paparazzi, a jego zdjęcia nie pojawiają się na pierwszych stronach tabloidów. 

Piotr Galiński
Kapif

Ja nie zabiegam jakoś specjalnie o popularność, wręcz odwrotnie, odmawiam - mówił w 'Be Slow'. 

Choreograf prowadzi teraz spokojne i szczęśliwe życie - ma mieszkanie i gospodarstwo na Mazurach. Hoduje tam kury i uprawia ekologiczne warzywa. Jak widać, popularność nie jest marzeniem dla każdego.