Deynn jako Johnny Deep czy hamburger? Niezwykłe makijaże influencerki. "To jest genialne. Kosmos"

Tatuaże, kontrowersje, medialne kłótnie z partnerem, głośne rozstania i powroty, potajemny ślub i ucieczka do USA oraz miłość do treningów - tak w skrócie i dość powierzchownie (na podstawie aktywności w mediach społecznościowych) można opisać w kilku słowach życie Marity Surmy. Okazuje się, że Deynn odkryła nową pasję i trzeba przyznać, że świetnie się w niej realizuje. Tylko spójrzcie na te genialne makijaże!
Deynn Deynn Instagram/ @deynn

"Johnny Deynn"

Instagramowe konto Marity Surmy obserwuje 1,5 mln użytkowników tej aplikacji. Popularna influencerka, która zasłynęła dzięki związkowi z trenerem personalnym, Danielem Majewskim, ma zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Deynn w ostatnim czasie odkryła nową pasję i zaprezentowała w mediach społecznościowych swój talent - potrafi wykonywać świetne makijaże i charakteryzacje. Może zjedna sobie tym jeszcze większe grono sympatyków? Zobaczcie, jak wygląda w charakteryzacji, w której przypomina Johnny'ego Deepa!

Deynn Deynn Instagram/ @deynn

"Leonardo DeynnCaprio"

Polski klon Leonardo DiCaprio? Nie, to tylko świetna charakteryzacja Marity Surmy, która na zdjęciu łudząco przypomina światowej sławy aktora. Może influencerka dostanie angaż w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" i będzie odpowiadać za wizerunkowe metamorfozy gwiazd? Póki co musi wystarczyć jej zachwyt fanów, którzy nie szczędzą w komentarzach na Instagramie słów podziwu.

Deynn Deynn Instagram/ @deynn

Deynn "w przyszłości"

Tu przychodzi na myśli kolejny program, w którym mogliśmy niegdyś zobaczyć transformację zakochanych w sobie par i wyobrazić sobie, jak będą wyglądać za kilkadziesiąt lat. Myślimy, że również przy realizacji takiego show Surma sprawdziłaby się świetnie! Do twarzy jej w siwych włosach? Według internautów wygląda uroczo. 

Deynn Deynn Instagram/ @deynn

"Deynn Doll"

Ukochana Daniela Majewskiego nie tylko inspiruje się znanymi postaciami z show-biznesu czy postarzaniem twarzy. Marita zapragnęła powrócić do czasów dzieciństwa i choć na chwilę przemienić się w lalkę. Wolicie Barbie czy jednak "Deynn Doll"?

Deynn Deynn Instagram/ @deynn

Kwiecista Deynn zapuszcza korzenie

Liście, kwiaty, różowe włosy i korzenie na twarzy... W takiej subtelnej wersji dawno nie widzieliśmy Marity. Według Daniela, to "najlepszy makijaż" ukochanej. 

Deynn Deynn Instagram/ @deynn

Aż mięśnie wyszły na wierzch...

Może Surma zostanie nauczycielką biologii? Anatomię chyba zna od podszewki, skoro stworzyła tak realistyczny makijaż. Czyżby Deynn przesadziła z treningami, że wszystkie mięśnie i ścięgna "wyszły na wierzch"? Fani influencerki pytają o jeszcze jeden szczegół - gdzie zniknęły włosy?

Deynn Deynn Instagram/ @deynn

Tapeta spływa...

Prawie każda kobieta zna ten problem, kiedy makijaż po kilku godzinach dzielnego zakrywania cery postanawia spływać niczym podpalony wosk. Deynn idealnie zobrazowała to swoją charakteryzacją. Jesteśmy pełni podziwu!

Deynn Deynn Instagram/ @deynn

Marita - do zjedzenia!

Czy ktoś jest może głodny i chciałby zjeść tak pysznego hamburgera? Trzeba przyznać, że wygląda smakowicie, choć znając osobowość Marity, ta wielka kanapka może ugryźć, zanim spróbujemy jej skosztować. Jednym słowem, a może dwoma - makijaż kosmos!

Więcej o: