Siostra Miley Cyrus ma zaledwie 19 lat, a już przesadza z botoksem. Jej twarz to potwierdza. Pewni są też lekarze

Czy 19-letnia dziewczyna naprawdę potrzebuje chirurgii plastycznej, żeby ładnie wyglądać? Noah Cyrus, młodsza siostra Miley, najwyraźniej uważa, że tak. Lekarze nie mają wątpliwości: poprawiała urodę. Rezultat jednak nie jest najlepszy. Te zdjęcia to przygnębiający widok: dlaczego ona to sobie zrobiła?
Noah Cyrus Noah Cyrus FHAM / Phamous / BACKGRID

Noah Cyrus

Noah Cyrus jest młodszą siostrą Miley. 19-latka od kilku lat poprawia sobie urodę w salonach medycyny estetycznej. Potwierdzają to zresztą specjaliści, których zapytał o to serwis 'In Touch'.

Znacząco zwiększyła objętość części twarzy (policzki, górna i dolna warga, podbródek), a jej brwi wyglądają na podniesione - powiedział w 2017 roku w rozmowie  magazynem chirurg plastyczny Vartan Mardirossia. 

Na najnowszych zdjęciach, widać, że Noah Cyrus nie zaprzestała korzystania z medycyny estetycznej, a jej twarz niepokoi coraz bardziej. 

Studio City, CA  - *EXCLUSIVE*  - Miley Cyrus
FHAM / Phamous / BACKGRID

Noah Cyrus Noah Cyrus Fot. noahcyrus/Instagram

Noah Cyrus na Instagramie

Potwierdzają to prywatne zdjęcia z Instagrama 19-latki. Tu również widać, że nie wygląda naturalnie i zgubiła swój dziewczęcy urok. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

??????

Post udostępniony przez floah (@noahcyrus) Cze 3, 2019 o 3:13 PDT

Noah Cyrus w 2009 roku Noah Cyrus w 2009 roku ADMEDIA/SIPA / ADMEDIA/SIPA/EAST NEWS

Noah Cyrus w 2011 roku

Noah Cyrus była uroczym dzieckiem. Już jako kilkuletnia dziewczynka zaczęła interesować się aktorstwem i muzyką. Jako 3-latka zagrała epizod w serialu "Doc". Jej kariera powoli zaczynała nabierać rozpędu, kiedy rozpoczęła się jej przygoda z serialem "Hannah Montana". Później zagrała jeszcze w filmie "Noc duchów". 

Na swoim koncie Noah ma też jeden album muzyczny - "NC-17".

Miley Cyrus i Noah Cyrus w 2011 roku Miley Cyrus i Noah Cyrus w 2011 roku GABRIEL BOUYS/EAST NEWS

Miley Cyrus i Noah Cyrus w 2011 roku

Nie każdy wie, ale Noah Cyrus jest najmłodszą spośród czwórki rodzeństwa Miley Cyrus.

Noah Cyrus w 2013 roku Noah Cyrus w 2013 roku Xavier Collin/Celebrity Monitor / )Xavier Collin/Celebrity Monitor/EAST NEWS

Noah Cyrus w 2013 roku

W 2013 roku nastoletnia Noah Cyrus prezentowała się jeszcze naturalnie. 

Noah Cyrus w 2014 roku Noah Cyrus w 2014 roku /Brett Kaffee/Thibault Monnier, PacificCoastNews / 9Brett Kaffee/Thibault Monnier, PacificCoastNews/EAST NEWS

Noah Cyrus w 2014 roku

Z medycyną estetyczną piosenkarka nie miała do czynienia w 2014 roku. 

Noah Cyrus Noah Cyrus Fot. noahcyrus/Instagram

Noah Cyrus w odwaznych pozach

Zagraniczne media donosiły, że celebrytka upiększała nie tylko swoją twarz, ale zdecydowała się też na odsysanie tłuszczu. Faktycznie figura Noah jest kapitalna. Dlatego też piosenkarka chętnie chwali się swoim ciałem na Instagramie. Nie brak tu odważnych i wyzywających zdjęć. 

a
Fot. noahcyrus/Instagram

a
Fot. noahcyrus/Instagram

Noah Cyrus Noah Cyrus Fot. noahcyrus/Instagram

Wulgarne zdjęcia

Noah na Instagramie publikuje jednak nie tylko odważne fotografie, ale też takie wulgarne. W końcu czego się nie robi, żeby zaistnieć w mediach?

a
Fot. noahcyrus/Instagram

AG