Dawno niewidziana Schejbal na imprezie Radia Eska. Ale i tak wszyscy patrzyli na Honoratę Skarbek i jej nogi. Co za spodnie!

Środowy wieczor gwiazdy spędziły na imprezie organizowanej przez Radio Eska - Eska Odwołuje Zimę 2019. Na czerwonym dywanie pojawiła się m.in. Magdalena Schejbal, Honorata Skarbek czy Michał Szpak.
Schejbal Magdalena Schejbal Magdalena KAPIF.pl

Magdalena Schejbal

Magdalena Schejbal dawno nie była widziana na salonach. Aktorka serialu "Kryminalni" pojawiła się jednak na imprezie Radia Eska. Na tę okazję Schejbal wybrała żółty, sztruksowy garnitur, który zestawiła z czarnym golfem i butami w tym samym kolorze. 

Choć stylizacja gwiazdy nie zachwyca, to jednak warto zwrócić uwagę na jej makijaż. Aktorka postawiła na naturalność, podkreśliła jedynie usta.

Skarbek Honorata Honey Skarbek Honorata Honey KAPIF.pl

Honorata Skarbek

Na imprezie Eska Odwołuje Zimę 2019 nie mogło zabraknąć Honoraty Skarbek. Piosenkarka na czerwonym dywanie pojawiła się w ciemnej marynarce, której uzupełnieniem był srebrny pas. Do tego Skarbek wybrała krótkie i opięte spodenki, które z pewnością przyciągały uwagę i były dowodem na to, że Honey już poczuła wiosnę. 

Michał Szpak Michał Szpak KAPIF.pl

Michał Szpak

Michał Szpak na imprezie Eska Odwołuje Zimę 2019 

Smolasty Smolasty KAPIF.pl

Smolasty

Smolasty na imprezie Eska Odwołuje Zimę 2019 

Kamil Bednarek Kamil Bednarek KAPIF.pl

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek na imprezie Eska Odwołuje Zimę 2019 

Julia Julia KAPIF.pl

Julia

Julia na imprezie Eska Odwołuje Zimę 2019 

Baron Baron KAPIF.pl

Baron

Baron na imprezie Eska Odwołuje Zimę 2019 

AG 

Więcej o: