WOŚP 2019. Za suknię Izabeli Janachowskiej ktoś chce zapłacić 5 tys. zł, ale to nic w porównaniu do aukcji Roberta Lewandowskiego

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia. Jak co roku wielu celebrytów wsparło Jurka Owsiaka i przekazało na licytacje cenne przedmioty. Dużym powodzeniem cieszą się również aukcje, w których można wygrać dzień ze znaną osobą lub zjeść z nią kolację. W tym roku zebrane pieniądze zostaną przekazane na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przekazali plecaki z programu "Azja Express"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od lat uczestniczą w charytatywnych aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem przekazali na szczytny cel plecaki z wyposażeniem z pierwszej edycji programu "Azja Express".

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

Martyna Wojciechowska oddała walizkę, z którą przemierzyła świat

Martyna Wojciechowska zdecydowała się oddać na licytację walizkę, z którą przemierzyła całą kulę ziemską. Towarzyszyła jej w trakcie realizacji programu "Kobieta na krańcu świata".

Prezydent Andrzej Duda Prezydent Andrzej Duda Marcin Podstawka / Fundacja WOŚP/ charytatywni.allegro

Andrzej Duda i góralska kurtka ze zdjęciem i własnoręcznym podpisem

Prezydent Andrzej Duda przekazał czarną kurtkę z góralskimi haftami uszytą przez polską firmę "Gorsecik" z Poronina. Do kurtki dołączone jest zdjęcie z własnoręcznie złożonym podpisem prezydenta. Tę kurtkę Andrzej Duda miał na sobie podczas nieformalnego spotkania w trakcie Szczytu V4 odbywającego się na Węgrzech.

Agata Kornhauser-Duda Agata Kornhauser-Duda Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

Agata Kornhauser-Duda przekazała swoją sukienkę

Do zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dołączyła również pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda. Na licytację trafiła kremowa sukienka w kwiaty z zielonym żakietem i paskiem. Kreację uszyła projektantka Ela Piorun. Do kompletu dołączone jest zdjęcie z podpisem Dudy.

Beata Kozidrak Beata Kozidrak Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

Beata Kozidrak oddała suknię z Festiwalu w Sopocie

Beata Kozidrak przekazała na WOŚP suknię z wyszywanymi kamieniami. Wystąpiła w niej na Festiwalu w Sopocie z okazji jubileuszu 40-lecia zespołu Bajm. Na wielkim, czarnym trenie przyczepionym do kreacji znajdują się ręcznie wypisane słowa piosenki "Ta sama chwila".

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Instagram.com/annalewandowska

Anna Lewandowska zaprasza na swój obóz "Camp by Ann"

Anna Lewandowska zdecydowała się oddać na licytację zaproszenie na wiosenny obóz
"Camp by Ann", który odbędzie się w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki
"Dojo Stara wieś" w maju 2019 roku.   

Robert Lewandowski Robert Lewandowski Fot. Kuba Atys / Agencja Gazeta

Robert Lewandowski oferuje spotkanie i lunch dla dwóch osób

Robert Lewandowski po raz kolejny angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem zaprasza dwie osoby na spotkanie w Warszawie lub Monachium. Jego aukcja jest jest już warta ponad 30 tysięcy złotych!

Mateusz Gessler Mateusz Gessler Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

Mateusz Gessler ugotuje komuś uroczystą kolację

Mateusz Gessler w ramach zbiórki pieniędzy wystawił na aukcję to, co potrafi robić najlepiej. Ugotuje jednemu szczęśliwcowi oraz jego gościom (do 10 osób) wyjątkową kolację w dowolnym mieście w Polsce. Sprzęt oraz składniki zapewnia licytujący.

Izabela Janachowska Izabela Janachowska Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

Izabela Janachowska podaruje suknię ślubną, którą zaprojektowała

Izabela Janachowska przekazała na licytację jedną suknię z kolekcji "Izabela Janachowska - Wedding Dream". Zwycięzca sam wybierze model, który następnie zostanie dopasowany do przyszłej panny młodej. Dodatkowo Izabela pomoże dopasować pozostałe elementy ślubnej stylizacji. Jej aukcja obecnie jest warta ponad 5 tysięcy złotych.

Kasia Tusk Kasia Tusk Fundacja WOŚP/charytatywni.allegro

Kasia Tusk oddała swoją wyjątkową suknię ślubną

Górę sukni ślubnej Kasi Tusk zaprojektowała Gosia Baczyńska. Uszyta jest jedwabnej francuskiej koronki. Natomiast dół sukienki z kremowej organzy stworzyła Magdalena Socha-Włodarska z Warsaw Poet. Kreacja jest w rozmiarze 32-34.