Siłownia, spa, 10 sypialni... Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego robi wrażenie. Mamy zdjęcia!

Wyprowadzka Meghan Markle i księcia Harry'ego z Pałacu Kensington budzi sporo emocji. Posiadłość, w której niebawem zamieszkają, robi wrażenie. Jest monumentalna i gustowna. Zobaczcie sami.
Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Jason Hawkes/MEGA/Forum Gwiazd

Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że księżna Meghan i książę Harry wyprowadzą się z Pałacu Kensington i zamieszkają w posiadłości Frogmore Cottage. To właśnie tam znajduje się rezydencja Frogmore House, gdzie odbywało się przyjęcie weselne i sesja ślubna księżnej i księcia Sussex.

Zabytkowa rezydencja księżnej Meghan i księcia Harry'ego otoczona jest zielenią. Na terenie posiadłości nie brak drzew, ogrodów, jest nawet jezioro. Cała posiadłość leży na ponad 14 hektarach!

Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Fot. Peter Nicholls/Forum Gwiazd

Nowa willa Meghan i Harry'ego

Willa, w której zamieszkają Meghan i Harry, a już niedługo również ich dziecko, liczy sobie aż 10 sypialni. Ale to nie wszystko. Jest tu również siłownia, spa, a nawet sala do jogi.

Jednak Meghan i Harry będą cieszyli się nie tylko przestrzenią, ale też spokojem i komfortem wynikającym z posiadania prywatności. Pałac Kensington leży wszak w samym sercu Londynu, a Frogmore House w Windsorze, czyli zdecydowanie na uboczu. By dostać się  stamtąd do stolicy potrzeba niemal 40 minut. 

Niemniej posiadłość w sierpniu każdego roku jest otwarta dla zwiedzających. 

Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Stephen Markeson/Forum Gwiazd

Nowa willa Meghan i Harry'ego

Dworek, w którym zamieszkają Meghan i Harry jest ogromny i urządzony z klasą i smakiem. Mimo to wymaga remontu, który ma kosztować około miliona funtów. Oczywiście za wszystko mają zapłacić brytyjscy podatnicy - donosi "Cosmopolitan". 

Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Stephen Markeson/Forum Gwiazd

Dlaczego Meghan i Harry się przeprowadzają?

Brytyjskie media podają, że Meghan i Harry przenoszą się do nowej rezydencji przez konflikt z Kate i Williamem.

Prawda jest taka, że po prostu nie ma dla nich miejsca w Kensington Palace. Wiem, że o zamieszkaniu w rezydencji w Windsor, myśleli już od ślubu. - podaje informator w rozmowie z "Cosmopolitan".  

Innym z wymiennych powodów przeprowadzki jest... matka Meghan Markle czyli Doria Ragland. Podobno ta ma zamieszkać z Meghan i Harrym po tym, jak urodzi się ich pierwsze dziecko.

Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Nowa posiadłość Meghan Markle i księcia Harry'ego Stephen Markeson/Forum Gwiazd

Przeprowadzka tuż, tuż

Przeprowadzka Meghan i Harry'ego planowana jest na początek przyszłego roku. 

AG