Oliwia Bieniuk robi furorę w internecie i ma ponad 70 tys. obserwatorów na Instagramie. Ale dzieci gwiazd, które zostały influencerami jest znacznie więcej

Mają znanych i lubianych rodziców i siłą rzeczy sami wzbudzają zainteresowanie. Dzieci niektórych gwiazd robią prawdziwą furorę w internecie. Oliwia Bieniuk ma już niemalże tyle samo obserwatorów na Instagramie, co jej tata, Jarosław. Nastolatkę goni Allan Krupa, syn Edyty Górniak. Zobaczcie naszą galerię i poznajcie dzieci gwiazd, które zostały influencerami.
Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk fot.Instagram/o.liwia_b.ieniuk

Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk to córka Jarosława Bieniuka i śp. Anny Przybylskiej. Wszystko wskazuje na to, że nastolatka sama staje się powoli gwiazdą. Jej Instagram obserwuje obecnie ponad 75 tysięcy osób. Tym samym Oliwia goni swojego tatę, który może pochwalić się 81 tysiącami obserwatorów.

Nastolatka regularnie publikuje zdjęcia na swoim profilu i wygląda na to, że jest inspiracją dla wielu rówieśniczek. Użytkowniczki Instagrama zasypują Oliwię pytaniami o stylizacje i zachwycają się jej urodą. Z resztą, nic w tym dziwnego. Dziewczyna jest śliczna! Z resztą, zobaczcie sami:

????@plumbike

Post udostępniony przez ???????????? (@o.liwia_b.ieniuk) Lip 20, 2018 o 11:04 PDT

rodzynki ???????

Post udostępniony przez ???????????? (@o.liwia_b.ieniuk) Lut 24, 2018 o 1:30 PST

Mateusz Raduszewski Mateusz Raduszewski fot.Instagram/mateusz.raduszewski

Mateusz Raduszewski

Doskonale radzi sobie też w internecie Mateusz Raduszewski, syn Mariusza Raduszewskiego, męża Natalii Siwiec. Co ciekawe, nastolatek przyjaźni się z Oliwi.ą Bieniuk. Na jego instagramowym profilu można znaleźć kilka zdjęć tej dwójki. Oliwia i Mateusz byli nawet razem na Openerze i zapozowali do wspólnego zdjęcia z Quebo.

Na jego profilu nie brakuje też zdjęć z Natalią Siwiec. Nic dziwnego, że Mateuszowi regularnie przybywa obserwatorów.

Rodzinnie??

Post udostępniony przez Mateusz?Raduszewski (@mateusz.raduszewski) Cze 29, 2017 o 1:55 PDT

Allan Krupa Allan Krupa fot.Instagram/allansbeats

Allan Krupa

Edyta Górniak może być dumna z syna. W czerwcu Allan ukończył międzynarodową szkołę katolicką w Stanach Zjednoczonych, do której uczęszczał przez dwa lata. Jakby tego było mało, nastolatek zaczyna robić karierę muzyczną. Chłopak od jakiegoś czasu jest zafascynowany muzyką elektroniczną, a niedawno nagrał swój pierwszy kawałek właśnie w tym klimacie.

Obecnie jego konto na Instagramie obserwuja ponad 30 tysięcy użytkowników. Nie brakuje zdjęć z mamą, której Allan często towarzyszy podczas koncertów.

Myślicie, że pociecha piosenkarki zrobi w przyszłości wielką, muzyczną karierę? Kto wie, być może Allan i Edyta stworzą nawet muzyczny duet.

Leon Myszkowski Leon Myszkowski fot.Instagram/leon_myszkovsky

Leon Myszkowski

Leon Myszkowski rozpoczął swoją karierę od założenia bloga kulinarnego. Od jakiegoś czasu syn Justyny Steczkowskiej poświęca się głównie muzyce. Nastolatek jest DJ-em i występuje pod pseudonimem "Double Loud3rs".

Leon poświęca całe dnie na doskonalenie swoich umiejętności didżejskich. Muzyka elektroniczna zawsze go interesowała, ale dopiero od niedawna tak naprawdę się jej poświęcił - zdradził Faktowi znajomy Leona

Myślicie, że Leon i Allan połączą siły?

Pola Lis Pola Lis fot.Instagram/polciaxx

Pola Lis

Pola Lis zawsze wzbudzała zainteresowanie. I jest to w pełni zrozumiałe. W końcu jej rodzice są jednymi z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce.

#positivevibes ??

Post udostępniony przez Pola Lis (@polciaxx) Wrz 20, 2017 o 8:05 PDT

O 22-latce zrobiło się głośniej, kiedy na jaw wyszło, że jest związana z piłkarzem, Kamilem Grabarą. O Poli zaczęto mówić, że jest nową WAG.

Obecnie konto instagramowe Poli obserwuje ponad 25 tysięcy osób, a jej selfie czy też zdjęcia z podróży zbierają coraz więcej polubień.

Zosia Zborowska Zosia Zborowska fot.Instagram/zborowskazofia

Zosia Zborowska

Zofia Zborowska zaistniała w polskim show-biznesie jako córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej. Ale 31-latka szybko udowodniła, że talent aktorski ma we krwi. Na szklanym ekranie debiutowała w komedii wojennej "Złoto dezerterów" w 1998 roku i do dzisiaj realizuje się w zawodzie.

Z czasem Zosia stała się gwiazdą także w sieci. Swoim poczuciem humoru, szczerością i naturalnością zdobyła serca instagramowiczów. Obecnie jej profil obserwuje ponad 140 tysięcy użytkowników!

Ty wariatko, kocham cię!
Jesteś najlepsza, królowa internetu!
Twoje filmy zawsze poprawiają mi humor - piszą fani.

Musimy się z tym zgodzić. Zosia wie, jak wywołać uśmiech na twarzy!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.