Bachleda-Curuś i Gortat żyją w związku na odległość. Gessler zna takie życie od kilkunastu lat

Związki na odległość bywają trudne. Trudne, ale nie niemożliwe. Gwiazdy - jak choćby Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat - udowadniają, że miłość może być silniejsza niż dzielące ich kilometry.
Alicja Bachleda  Curus w Zakopanem. Deszczowa pogoda nie przeszkodzila Alicji Bachledzie - Curus przywitac publicznosci i oficjalnie otworzyc Festiwal Visa Kino Letnie. Na otwarciu Alicji towarzyszyl Marcin Gortat. n/z Marcin Gortat i Alicja Bachleda - Alicja Bachleda Curus w Zakopanem. Deszczowa pogoda nie przeszkodzila Alicji Bachledzie - Curus przywitac publicznosci i oficjalnie otworzyc Festiwal Visa Kino Letnie. Na otwarciu Alicji towarzyszyl Marcin Gortat. n/z Marcin Gortat i Alicja Bachleda - Marcin Szkodzinski/ FORUM

Marcin Gortat i Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat długo utrzymywali swój związek w tajemnicy, a pierwsze plotki o łączącej ich relacji pojawiły się w 2017 roku. W końcu jednak sportowiec przyznał, że łączy ich coś wyjątkowego. 

Niestety zakochanych dzielą kilometry. Alicja z synem Henrym mieszka w Los Angeles, natomiast Gortat, który grał w Washington Wizards musiał - ze względu na pracę - przebywać w Waszyngtonie. 

Na szczęście Gortat niedawno zmienił klub i przeszedł do Los Angeles Clippers, co wiąże się z przeprowadzką właśnie do "Miasta Aniołów". Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że koszykarz i Bachleda-Curuś szukają wspólnego domu.

Jak widać, kilometry nie stanowiły przeszkody dla ich uczucia, a cierpliwość się opłaciła. 

Waldemar Kozerawski i Magda Gessler Waldemar Kozerawski i Magda Gessler Instagram / Magdra Gessler

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski poznali się 37 lat temu. Para nie zawsze była razem - na początku łączył ich gorący romans, później rozstali się na lata, a teraz niemal od 16 lat są razem w udanym związku. Nie przeszkadza im, że dzieli ich ocean. Kozerawski jest wszak lekarzem, a jego kariera rozwija się w Kanadzie. 

Gessler i Kozerawski spotykają się kiedy tylko mogą. Podstawą ich związku jest zaufanie. 

Restauratorka zdradziła też w wywiadzie, w "Dzień Dobry TVN", że dzielące ich kilometry mogą również pozytywnie wpływać na ich relację:

Jestem zawsze zaskoczona, że za każdym razem odkrywamy siebie na nowo. To jest cudowne - wyznała Gessler. 
Karolina Pisarek, Daniel Kenji Matsunaga Karolina Pisarek, Daniel Kenji Matsunaga Instagram/dandanmatsunaga

Karolina Pisarek i Daniel Kenji Matsunaga

Karolina Pisarek - finalistka 5. edycji Top Model - pochwaliła się swoim nowym partnerem pod koniec 2017 roku. Jej ukochany to brazylijski piłkarz i model Daniel Kenji Matsunaga.

Para, choć szczęśliwa, nie ma dla siebie zbyt wielu czasu, a wszystko przez obowiązki zawodowe, które wiążą się z często długotrwałą rozłąką. 

Pisarek nie kryje, że taki związek jest trudny, ale ma też swoje plusy.

Jest ciężko, bo ja dużo pracuję, on dużo pracuje, ja dużo podróżuję, więc kwestie czasowe są bardzo ciężkie, bo jednak czasem jest to dwanaście godzin różnicy, czasem dwie, czasem siedem. On pracuje w show-biznesie i jest do tego przyzwyczajony. Mi to nawet jest na rękę, że on tak pracuje, bo ja mogę wtedy pracować i się spełniać. Nasz związek jest dla nas idealny, bo on może się spełniać w tym, co kocha i ja mogę się spełniać w tym, co kocham - wyznała modelka.

Pisarek zdradziła, że tajemnicą udanego związku z modelem jest zaufanie, którego obojgu nie brakuje. 

Natalia Lesz Natalia Lesz KAPIF

Natalia Lesz i Sven Martin

W 2009 roku Natalia Lesz rozstała się ze swoim partnerem Svenem Marinem - Niemcem, który mieszkał w USA. Para była ze sobą aż dwa lata, jednak ich związek rozpadł się przez odległość. Producent muzyczny nie wiązał swojej przyszłości z Polską, natomiast Natalia Lesz nie chciała wtedy wyjechać z ojczyzny na stałe. 

Związek dla mnie to jest przeżywanie życia razem, codzienność, a nie smsy, Skype czy maile, bo to w pewnym momencie przestaje wystarczać. Chyba, że jest to tymczasowe rozstanie, np. ktoś ma projekt zawodowy. (...) Nam się udało podtrzymać związek dzięki technologii przez prawie rok, co też uważam za duży sukces - powiedziała w rozmowie w "Dzień Dobry TVN" Lesz. 

Piosenkarka wyznała, że w przypadku jej związku problemem była też różnica stref czasowych. Przez to kontakt między zakochanymi był utrudniony i w pewnym momencie stało się to dla nich męczące. 

Joanna Krupa, Romain Zago Joanna Krupa, Romain Zago EAST NEWS

Joanna Krupa i Romain Zago

Joanna Krupa od niedawna jest żoną producenta Douglasa Nunesa. Jednak z poprzednim mężem Romainem Zago była przez 10 lat. 

W ich związku rozłąka była czymś niemal naturalnym. Zago pracował w Miami, a kariera Joanny Krupy nabierała rozpędu w Polsce. Modelka nie ukrywała, że małżeństwo często widywało się jedynie dzięki mediom społecznościowym i rozmawiało przez Skype'a. 

W wywiadzie dla WP z 2015 roku roku Krupa przyznała, że jest kobietą, która nie potrzebuje męża na co dzień, bo ma mnóstwo obowiązków zawodowych, które ją zajmują. Wyznała też, że na wspólne mieszkanie przyjdzie czas, kiedy ich rodzina się powiększy.

Ich wiązek jednak nie przetrwał. W 2017 roku Krupa i Zago rozwiedli się, a powodem miał być "całkowity rozpad pożycia małżeńskiego". 

AG