Agnieszka Orzechowska nazwała się ''polską Angeliną". Sprawdziliśmy, jak dziś wygląda - nie poznaliśmy jej

Agnieszka Orzechowska zasłynęła kilka lat temu na salonach jako polskie wcielenie Angeliny Jolie. Publicznie przyznawała się się do uprawiania seksu orlanego z Radkiem Majdanem i wszędzie chodziła z małpką. Wzięła też udział w jednej z najbardziej żenujących rozbieranych sesji, jakie mieliśmy okazję widzieć.
Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Kapif

Agnieszka Orzechowska zmieniła się

Agnieszka Orzechowska sama określa się takimi specjalizacjami jak: piosenkarka, modelka, aktorka, artystka, prezenterka. I co najważniejsze - "polska Angelina".

Agnieszka Orzechowska
Kapif

Agnieszka Orzechowska zaczynała swoją karierę w show-biznesie jako brunetka z wydatnymi ustami, wąskimi brwiami i silną opalenizną. Twardo twierdziła, że wygląda jak Angelina Jolie. Stopień podobieństwa widać było na zdjęciach. Trochę się jednak w przeciągu ostatnich lat zmieniła.

Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? Sprawdziliśmy Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? Sprawdziliśmy agnieszka_orzechowska_ / instagram

"Polska Angelina" jest teraz blondynką

Agnieszka Orzechowska zrezygnowała z ciemnego koloru włosów. Nasza 'Angelina' przefarbowała się na blond. Zniknęła na parę lat z show-biznesu po wypadku. Wypadła z okna na imprezie i doznała paraliżu. Jednak powoli wraca do zdrowia, przechodzi rehhabilitację. I cały czas szykuje się do medialnego powrotu. 

agnieszka_orzechowska_ / instagram
agnieszka_orzechowska_ / instagram

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. Kapif

"Polska Angelina" i Radek Majdan

Agnieszka opowiedziała nam jeszcze w 2013 roku o swojej przygodzie z Radkiem Majdanem.

Robiłam mu laskę w toalecie - przyznała bez najmniejszej żenady.

Zapytana o dokładniejsze informacje wylała z siebie prawdziwy elaborat:


Życie jest takie, a nie inne - zaczęła filozoficznie. - Jednak coś było, jak byliśmy razem na koncercie. Czy on zaprasza każdą dziewczynę na koncert? Chyba raczej nie - sama sobie odpowiedziała Orzechowska. - Ale Radek słynie z tego, że zmienia sobie dziewczyny. Każda dziewczyna boi się o tym mówić, albo nie jest dopuszczona do mediów. A ja jestem osobą tak kontrowersyjną, że przebiłam się przez to wszystko, przez jego zazdrość i tych wszystkich ludzi, którzy mi zazdrościli.

Nie wiemy, co o tym wszystkim teraz sądzi Małgorzata Rozenek, ale chyba możemy uznać, że pewnie woli na ten etap życia swojego męża spuścić zasłonę milczenia.

Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? Sprawdziliśmy Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? Sprawdziliśmy agnieszka_orzechowska_ / instagram

"Polska Angelina" jest "ambasadorką"

Agnieszka została też w międzyczasie ambasadorką. Bielizny erotycznej. 

W polskim show-biznesie popełniono wiele żenujących sesji zdjęciowych, jeszcze więcej rozbieranych żenujących sesji zdjęciowych, jednak TA bije wszelkie rekordy. Agnieszka Orzechowska, czyli 'polska Angelina Jolie', pozuje w samych majtkach w sadzie, liże konar i wsadza sobie sekator między piersi. W polskim show-biznesie popełniono wiele żenujących sesji zdjęciowych, jeszcze więcej rozbieranych żenujących sesji zdjęciowych, jednak TA bije wszelkie rekordy. Agnieszka Orzechowska, czyli 'polska Angelina Jolie', pozuje w samych majtkach w sadzie, liże konar i wsadza sobie sekator między piersi. EastNews

"Polska Angelina" topless liże konar i pozuje z sekatorem

W polskim show-biznesie popełniono wiele żenujących sesji zdjęciowych, jeszcze więcej rozbieranych żenujących sesji zdjęciowych, jednak TA z 2017 roku bije wszelkie rekordy. Agnieszka Orzechowska, czyli 'polska Angelina Jolie', pozowała w samych majtkach w sadzie, lizała konar i wsadzała sobie sekator między piersi. Więcej zdjęć zobaczycie TUTAJ.

Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? agnieszka_orzechowska_ / instagram

"Polska Angelina" zaręczona

Agnieszka Orzechowska w zeszłym roku się zaręczyła. Jej wybrankiem został Daniel Olech. Był bohaterem małego skandalu politycznego. W połowie maja tego roku razem ze swoją Orzechowską zorganizował konferencję prasową pod szyldem .Nowoczesnej, podczas której opowiadał o akcji przekazania zabawek dzieciom z Pogotowia Opiekuńczego. Jednakże partia całkowicie odcięła się od tego wydarzenia, twierdząc, że była to prywatna inicjatywa Daniela Olecha. Po tym wszystkim działacz został wyrzucony z ugrupowania.

Jednakże Agnieszka do dziś nie pochwaliła się zdjęciami ślubnymi. Czyżby związek jednak nie przetrwał próby czasu? 

Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? Jak dziś wygląda 'polska Angelina'? agnieszka_orzechowska_ / instagram

"Polska Angelina" ma znajomości

Agnieszka kumpluje się też z mamą Kisio.

Agnieszka Orzechowska
Kapif