Ramówka TVN Style. Bosacka pokazała pazur, ale to Rozenek skradła całe show. Kolor jej kreacji bije po oczach

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style pojawiły się największe gwiazdy tej stacji. Wśród nich pojawiła się m.in. Katarzyna Bosacka, która pozytywnie zaskoczyła swoja stylizacją. Gospodyni programu "Wiem, co jem" założyła czerwoną kurtkę i w gustowny sposób pokazała, że drzemie w niej rockowa dusza. Naszą uwagę zwrócił jednak kolor kreacji Małgorzaty Rozenek.
Rozenek Rozenek KAPIF.pl

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek jak zwykle wyglądała bardzo ładnie, zdecydowała się na dziewczęcą sukienkę w wiosennym stylu. Żółta kreacja przyciąga wzrok, ale niewiele osób w tym kolorze wygląda dobrze. Na szczęście gwiazda może pochwalić się piękną opalenizną, która idealnie pasuje do tego ostrego koloru.

Małgorzata Rozenek prowadzi w TVN Style program "W dobrym stylu".

Katarzyna Bosacka Katarzyna Bosacka KAPIF.pl

Katarzyna Bosacka

Katarzyna Bosacka pozytywnie zaskoczyła nas swoją stylizacją. Czarne spodnie i skromna bluzka wyszczupliły jej sylwetkę i stały się idealnym tłem dla odważnej kurtki. Czerwony lakierowany jeans dodał kobiecie pazura i odjął kilka lat. 

Katarzyna Bosacka prowadzi w TVN Style program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

Korwin Piotrowska Korwin Piotrowska KAPIF.pl

Karolina Korwin Piotrowska

Korwin Piotrowska pokazała się w typowej dla niej stylizacji. Luźnie czarne spodnie, ciężkie buty i młodzieżowy T-shirt fajnie kontrastowały z błyszczącą marynarką.

Korwin Piotrowska prowadzi w TVN Style program "#Sława".

Sablewska Sablewska KAPIF.pl

Maja Sablewska

Tak wyglądała Maja Sablewska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style, gdzie prowadzi program "Sablewskiej sposób na...".

Ula Chincz Ula Chincz KAPIF.pl

Ula Chincz

Tak wyglądała Ula Chincz na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style, gdzie prowadzi prowadzi program "Gwiazdy prywatnie".

Lucińska Lucińska KAPIF.pl

Izabela Janachowska

Tak wyglądała Izabela Janachowska na prezentacji wiosennej ramówki TVN Style, gdzie prowadzi program "I nie opuszczę Cię aż do ślubu".

Więcej o:
Copyright © Agora SA