Ewa już na pierwszym spotkaniu zdobyła serce Kamila Stocha. Wystarczył jeden tekst. Jak to się zaczęło?

Choć chodzili do tej samej szkoły, nie spotkali się. Poznali się dopiero w Planicy, kiedy Ewa Bilan robiła zdjęcia skoczkom. Jednym tekstem zdobyła serce Kamila Stocha, z którym po czterech latach znajomości wzięła ślub. Jak wyglądają kulisy jednego z najszczęśliwszych małżeństw w polskim show-biznesie?
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch Instagram/kamilstochofficial

Miłość od pierwszego wejrzenia

Ewa Bilan i Kamil Stoch poznali się w 2006 roku na zawodach w Planicy, gdzie robiła zdjęcia skoczkom. Od razu zwróciła uwagę na jednego z nich.

Masz bardzo komercyjną twarz - skomplementowała Stocha.

Starsza o dwa lata piękna blondynka szybko zdobyła serce skoczka.

Ewa i Kamil Stoch Ewa i Kamil Stoch www.instagram.com/kamilstochofficial

Ślub w 2010 roku

10 sierpnia 2010 roku wzięli ślub w Sanktuariów Paulinów na Bachledówce koło Zakopanego. Dla nich obojga było to bardzo ważne wydarzenie i wierzą, że będą ze sobą przez całe życie.

Ewa to moja najlepsza wizytówka - mówi skoczek.

Poza tym wie, że nieważne czy wygrywa, czy przegrywa, w domu czeka na niego osoba, która go kocha mimo wszystko.

Ewa Bilan-Stoch podczas Gali Mistrzów Sportu Ewa Bilan-Stoch podczas Gali Mistrzów Sportu EAST NEWS

Dzieci

Ewa i Kamil w tym roku będą świętować ósmą rocznicę małżeństwa, jednak nie doczekali się jeszcze dzieci. Temperaturę wokół tego tematu podkręcił ostatnio ojciec skoczka, Bronisław.

Na razie mamy jednego wnuka dzięki najstarszej córce Ani. Chłopak ma cztery i pół roku, chętnie się nim opiekujemy. Razem z żoną czekamy na więcej wnuków, bo bardzo lubimy dzieci - wyznał w rozmowie z "Dobrym Tygodniem''.

Teściowie uwielbiają synową. W rozmowie z dziennikarzami nie kryli zachwytów nad tym, jak się prezentowała podczas Gali Mistrzów Sportu, kiedy Ewa odebrała w imieniu męża nagrodę za tytuł najlepszego sportowca roku 2017.

Byliśmy z żoną dumni z naszej synowej, gratulowaliśmy jej występów - powiedział pan Bronisław.
Ewa Stoch Ewa Stoch www.instagram.com/kamilstochofficial

Wyznanie miłości

Także skoczek nie ukrywał swoich emocji. Gdy podczas nawiązanego połączenia na żywo podczas Gali wyznał żonie miłość, wzruszył wszystkich.

Ewuniu, kocham Cię - wyznał Kamil. -Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję od mojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją wizytówką - dodał wzruszony sportowiec.

Piękny dom

Na co dzień mieszkają w pięknym domu, wybudowanym w stylu góralskim w Zębie, skąd pochodzi Kamil. Stoi na wzgórzu w centralnej części miejscowości i wygląda prawie jak pałac. Mieszkańcy Zęba są zachwyceni tym, że ich sąsiadem jest znakomity polski skoczek. Podczas specjalnej uroczystości podarowali Kamilowi kamień węgielny i tzw. sosręb, czyli główną belkę podtrzymującą dach w góralskim domu.

Ewa Stoch Ewa Stoch www.instagram.com/kamilstochofficial

Wspólne pasje

Pasją Ewy i Kamila są podróże. Byli razem m.in. w Nowej Zelandii i na Wyspach Kanaryjskich. Ewa podróżuje także sama. Zwiedziła np. Kenię. 

Bardzo dużo dało mi małżeństwo, bo mogłem popatrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy. Nabrałem trochę dystansu i od tego wszystko się zaczęło - powiedział kilka lat temu o swoim małżeństwie Kamil.
Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch Instagram/kamilstochofficial

Nie chce być żoną sławnego męża

Ewa Bilan-Stoch 1 stycznia skończyła 33 lata. Z wykształcenia jest pedagogiem. Jest także dyplomowanym fotografem. Wraz z mężem prowadzi klub sportowy dla dzieci. Ma wiele wspólnego ze sportem. Podobnie jak mąż ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Jest reporterką sportową, a za niedługo wcieli się w nową rolę - będzie komentować Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Korei. 

Prawda, że tworzą szczęśliwe małżeństwo?

Więcej o: