Joanna Kurowska tu jeszcze wyglądała ok. Ale gdy wieczorem przyszła na galę... Co się dzieje z jej twarzą?

Aktorka zmieniającą się twarzą zwraca uwagę od wielu miesięcy. Sama, w wywiadzie sprzed pięciu lat, przyznała, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W Międzyzdrojach znów zaskoczyła - i to negatywnie. Źle dobrany i zdecydowanie zbyt mocny makijaż ponownie zwrócił uwagę na jej twarz. O wiele lepiej wygląda w bardziej naturalnym wydaniu.
Joanna Kurowska Joanna Kurowska AKPA

Joanna Kurowska w Międzyzdrojach

Joanna Kurowska była jedną z gwiazd Gali Odciśnięcia Dłoni odbywającej się w ramach Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Czarna sukienka nie była kreacją, dzięki której wybiłaby się z tłumu, ale aktorka i tak przykuwała uwagę. Wszystko za sprawą twarzy, nad której zmieniającymi się rysami, media i fani spekulują od kilkunastu miesięcy. Kurowska, która otwarcie mówi o korzystaniu z dobrodziejstw medycyny estetycznej, zdaje się wyglądać inaczej z każdym publicznym pokazaniem się. Na gali pojawiła się w niedopasowanym i zdecydowanie zbyt mocnym makijażu. Efekt trudno uznać za korzystny.

Joanna Kurowska

East News
Aktorka w lipcu zeszłego roku w Międzyzdrojach za dnia prezentowała się o wiele lepiej. Luźne stroje i, przede wszystkim, delikatniejszy makijaż zdecydowanie służą jej bardziej. Aktorka w lipcu zeszłego roku w Międzyzdrojach za dnia prezentowała się o wiele lepiej. Luźne stroje i, przede wszystkim, delikatniejszy makijaż zdecydowanie służą jej bardziej. WBF

Joanna Kurowska w Międzyzdrojach

Aktorka w Międzyzdrojach jest już od kilku dni i trzeba przyznać, że za dnia prezentowała się o wiele lepiej. Luźne stroje i, przede wszystkim, delikatniejszy makijaż zdecydowanie służą jej bardziej.

Joanna Kurowska

WBF/Marek Kudelski

Joanna Kurowska Joanna Kurowska Kapif

Joanna Kurowska nie zamierza starzeć się z godnością

Wygląd Joanny Kurowskiej zmienia się diametralnie od kilku lat. Nie jest to tylko wynik upływającego czasu - wręcz przeciwnie - aktorka otwarcie przyznaje, że próbuje z nim walczyć. Pięć lat temu w nieistniejącym już programie "Między kuchnią a salonem" 50-letnia obecnie Kurowska szczerze opowiedziała o tym, jak próbuje poprawiać urodę.

Nie mam żadnych operacji plastycznych. Ja używam mezoterapii. Używam botoksu w bardzo małych ilościach. Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś mi mówi, że starzeje się z godnością to niech się starzeje. Ja się nie starzeje z godnością- mówiła.

W marcu tego roku aktorka pojawiła się na deskach Teatru Capitol w spektaklu "Lunch o północy". Na zdjęciach z prób z trudem ją rozpoznaliśmy.

Joanna KurowskaKapif


W nieistniejącym już programie W nieistniejącym już programie "Między kuchnią a salonem" Joanna Kurowska szczerze opowiedziała o tym, jak próbuje poprawiać urodę. "Nie mam żadnych operacji plastycznych. Ja używam mezoterapii. Używam botoksu w bardzo małych ilościach. Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jak ktoś mi mówi, że starzeje się z godnością to niech się starzeje. Ja się nie starzeje z godnością". East News/WBF

Metamorfoza Joanny Kurowskiej

Kurowska we wspomnianym wywiadzie przyznała, że w przyszłości nie wyklucza bardziej radykalnych ingerencji w urodę.

Jak za kilka lat mi wszystko pospada, to poddam się operacji plastycznej. Nie mówię tak, nie mówię nie - stwierdziła.

Joanna Kurowska, metamorfozy gwiazd

Fot. WBF

Joanna Kurowska Joanna Kurowska Newseria.lifestyle.pl

Kolejne zabiegi czy makijaż?

Nad tym, co dzieje się z twarzą Joanny Kurowskiej ponownie zaczęliśmy się zastanawiać, gdy na początku czerwca wzięła udział w pokazie nowej kolekcji Doroty Goldpoint. Aktorka opowiadała o roli modelki, ale my bardziej skupiliśmy się na tym co widzieliśmy, niż słyszeliśmy. O wiele wyraźniej zarysowane rysy, mocniejsza szczęka, bardziej widoczne kości policzkowe - czy to tylko zasługa mocnego makijażu?

Polskie aktorki na wybiegu. Potem mówią o kolekcji. Przyszła kolej Joanny Kurowskiej... Co się dzieje z jej twarzą? ZMIENIA KSZTAŁT?!

Joanna Kurowska Joanna Kurowska WBF

Oryginalny styl Joanny Kurowskiej

Joanna Kurowska zwraca uwagę nie tylko zmieniającą się twarzą, ale tez oryginalnym stylem. Podczas wspomnianego pokazu mody wyznała, że ubiera się trochę jak...Maryla Rodowicz.

Moja córka ubiera się bardzo klasycznie, a ja ubieram się jak Maryla Rodowicz, czyli trochę jak dziecko. Cekiny, szaleństwa, kolory. Ale już widzę, że jakieś tam rzeczy mi podbiera. Jakaś cytrynowa koszulka. Widzę, że czasem ubywa mi tych kolorów w szafie - mówiła.
Joanna Kurowska Joanna Kurowska WBF

Metamorfoza Joanny Kurowskiej.

O tym, że aktorce faktycznie nie służy zbyt mocny makijaż i to on jest tutaj głównym "winowajcą", świadczyć mogą zdjęcia z końca maja tego roku. Kurowska na evencie marki L'oreal pokazała się delikatnie pomalowana i w "casualowej", pasującej jej sylwetce stylizacji. Trzeba przyznać, że prezentowała się o wiele korzystniej.

Joanna Kurowska

WBF/Cezary Piwowarski

Więcej o: