Nicole Scherzinger w Grecji. Czułości z nowym chłopakiem i... kilka kilogramów więcej. "Pokazała Hamiltonowi, co stracił"

Nicole Scherzinger w ostatnim czasie mocno schudła, rozjaśniła włosy i coraz bardziej przypominała cień dawnej siebie. Wszystko wskazuje na to, że gorszy okres się skończył. Swoje 37. urodziny świętuje z przyjaciółkami i nowym przystojniakiem u boku. A tak dobrze nie wyglądała chyba nigdy.
Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Bulls

Nicole Scherzinger w maju 2015 i teraz

Nicole Scherzinger i Lewis Hamilton rozstali się po siedmiu latach związku w lutym tego roku. Zdjęcia wokalistki z tamtego okresu mogły niepokoić - wyraźnie schudła i mówiło się, że jest na "diecie złamanego serca". O tym, że wraca do formy, świadczyły zdjęcia z majowej gali stacji NBC. W obcisłej czarnej sukience prezentowała się doskonale, bo w końcu miała, co opinać.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Bulls

Nicole Scherzinger na wakacjach w bikini

Obecnie gwiazda wypoczywa z przyjaciółmi na wyspie Mykonos. Nie są to zwykłe wakacje - Scherzinger świętuje tam swoje 37. urodziny.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Bulls

Nicole Scherzinger na wakacjach w bikini

Na zdjęciach w bikini widać, że gwiazda lekko się zaokrągliła. Z dodatkowymi kilogramami wygląda świetnie! Kobiece kształty Scherzinger komplementuje "Daily Mail".

Pokazała Hamiltonowi, co stracił. W skąpym bikini jej figura prezentowała się fenomenalnie - napisał tabloid.
Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Bulls

Nicole Scherzinger na wakacjach w bikini

Gwiazda nie tylko wygląda świetnie, ale wygląda na to, że jest już w lepszej formie psychicznej. Scherzinger rozstania podobno nie zniosła najlepiej, ale teraz uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Wydawała się być w świetnym nastroju. Relaksowała się z przyjaciółmi przy basenie i na plaży. Uśmiech nie znikał z jej twarzy - skomentował "Daily Mail".
Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger East News

Nicole Scherzinger już zapomniała o Hamiltonie?

Humor Lewisa Hamilton może popsuć nie tylko fakt, że jego była dziewczyna wyglądała świetnie. U boku Nicole pojawił się nowy mężczyzna. Gwiazdę "przyłapano" na czułościach na balkonie z 23-letnim piłkarzem Olympiakosu Piraeus, Pajtimem Kasami.

Po lutowym rozstaniu miała złamane serce, ale wygląda na to, że wreszcie już się z tym uporała i jest gotowa "iść dalej" - skomentował "Daily Mail".
Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Bulls

Hsamilton wciąż myśli o Nicole Scherzinger

Lewis Hamilton faktycznie myślał o Nicole w ten weekend. I nie zapomniał o jej urodzinach. W poniedziałek na Instagramie zamieścił wspólne zdjęcie i emocjonalne życzenia dla byłej dziewczyny.

Droga przyjaciółko. Przez lata wiele nas łączyło, nie zamieniłbym ani jednej rzeczy. Wszystkie te przeżycia uczyniły mnie mężczyzną takim, z jakiego jestem dziś dumny. Wspólne wspomnienia nigdy nie znikną, nieważne ile lat będziemy mieć. Jestem wdzięczny za czas, który spędziliśmy razem. Życzę Ci najwspanialszych urodzin. Niech Bóg nie przestaje błogosławić Cię we wszystkim, co robisz - napisał.

Lewis Hamilton i Nicole ScherzingerInstagram.com/lewishamilton

Nicole Scherzinger w 2014 i teraz Nicole Scherzinger w 2014 i teraz Bulls

Nicole Scherzinger w 2014 i teraz

Na najnowszych zdjęciach wokalistka wygląda zjawiskowo. Ostatnio tak świetnie wyglądała w 2014 roku.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Bulls

Nicole Scherzinger w kwietniu 2015 i teraz

Jeszcze w kwietniu jej sylwetka prezentowała się znacznie szczuplej. W długiej czarnej sukni pojawiła się na gali Olivier Awards.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger East News

Nicole Scherzinger na wakacjach w bikini

W piątek paparazzi spotkali gwiazdę w kolejnym wakacyjnym zestawie. Scherzinger opalała się w złotym bikini i jeansowych szortach.

Pokazała świetną wyrzeźbioną na siłowni sylwetkę - zachwycił się "Daily Mail".
Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Instagram.com/nicolescherzinger

Nicole Scherzinger w marcu i obecnie

Jeszcze w marcu mówiło się, że gwiazda jest na "diecie złamanego serca". Prezentowała wówczas niepokojąco szczupłą sylwetkę. Teraz odzyskała piękne kobiece kształty.

Nicole Scherzinger Nicole Scherzinger Bulls

Nicole Scherzinger w lutym 2015

Tuż po zerwaniu z Hamiltonem media zapełniły się doniesieniami o złym stanie psychicznym gwiazdy. Zaskakującej (i raczej niekorzystnej) zmianie koloru włosów przypisywano pobudki terapeutyczne. Gwiazda wyraźnie też w tym czasie zeszczuplała - nie był to najlepszy okres jej (niepodważalnej przecież) atrakcyjności.

Więcej o: