Instagram kontra rzeczywistość. Wrzuciły do sieci poprawione fotki i myślały, że nikt nie zauważy. Ale ktoś zrobił im zdjęcia i prawda wyszła na jaw

Czy to dzięki nadzwyczajnym zdolnościom obiektywu, a może obróbce w Photoshopie - jakkolwiek by nie było, na zdjęciach, które gwiazdy zamieszczają na Instagramie, ich sylwetki w "magiczny sposób" stają się smuklejsze, a twarze bardziej promienne. Gorzej, gdy prawda wyjdzie na jaw...
Kim Kardashian Kim Kardashian East News/ Instagram.com/Kim Kardashian

Kim Kardashian

Fani co rusz oskarżają Kim Kardashian o ingerencję graficzną w zdjęcia, które umieszcza w sieci. Czy to pomoc grafika, czy świadomość odpowiedniego kąta, pod jakim należy zrobić zdjęcie - fakty są niezaprzeczalne - fotką, którą umieściła na Instagramie odjęła sobie kilka centymetrów z ud i z talii.

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim Instagram.com/aganajezykach/ Kapif

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim wspierała swojego partnera Piotra Woźniaka-Staraka na rozdaniu Orłów, o czym poinformowała oczywiście także na Instagramie. Na zdjęciu jej kości policzkowe wyglądały na jeszcze bardziej pociągłe, a oczy na większe.

Ewelina Warsaw Shore Ewelina Warsaw Shore Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy/ Kapif

Ewelina z 'Warsaw Shore'

Ewelina z "Warsaw Shore" w przerwie pomiędzy kolejnymi edycjami relacjonuje na Facebooku walkę o szczuplejszą sylwetkę. Na swoim profilu pokazała się w odważnej stylizacji odsłaniającej brzuch, jednak w rzeczywistości prezentowała się w niej nieco inaczej.

Britney Spears Britney Spears Twitter.com/britneyspear/ East News

Britney Spears

Perspektywa i kąt, z którego powstaje zdjęcie ma znaczenie - doskonale zdaje sobie z tego Britney Spears. Na zdjęciu na Instagramie jej sylwetka prezentuje się znacznie szczuplej niż na zdjęciu zrobionym przez paparazzi.

 Ewa Farna Ewa Farna Facebook.com/ EwaFarna/ WBF

Ewa Farna

Gdy Ewa Farna opublikowała to zdjęcie na Facebooku, fani zauważyli, że coś "jest nie tak".

Ewcia, ale Ty się zmieniłaś - pisali.

Zaledwie kilka dni później pojawiła się na imprezie i była już podobna do siebie.

Maffashion Maffashion Instagram.com/maffashionofficial/ WBF

Maffashion

Niedawno na profilu na Facebooku "Niemodne Polki" ukazało się zdjęcie porównujące to, jak Maffashion wygląda na Instagramie z tym, jak prezentuje się w rzeczywistości.

Nie mogłyśmy się powstrzymać - brzmiał tylko wiele mówiący komentarz.

Fani za to zauważyli, że oczy blogerki na Instagramie wydają się większe, a kości policzkowe wyraźniej zarysowane.

Może zjadła wcześniej dużo kaszy jaglanej, jak wiadomo, kasza jaglana zmienia rysy twarzy - skomentowała jedna z internautek.
Beyonce Beyonce Instagram.com/beyonce/ East News

Beyonce

Fani wiele razy przyłapali Beyonce na wrzucaniu na Instagram zdjęć po ingerencji graficznej. Tym razem nie zdradziły tego falujące ściany, ale wiele wskazuje na to, że na zdjęciu zamieszczonym na profilu jej talia została wyszczuplona.

Charlotte Crosby Charlotte Crosby Instagram.com/charlottegshore/ Forum

Charlotte Crosby

Te zdjęcia zostały zrobione w odstępie zaledwie kilku dni. Brytyjska celebrytka Charlotte Crosby pochwaliła się w 9 lutego na Instagramie swoją figurą w bikini, a 6 lutego paparazzi przyłapali ją na wakacjach w Australii. I wyglądała nieco inaczej...

Jessica Mercedes Jessica Mercedes Instagram.com/jemerced/ Kapif

Jessica Mercedes

Jessica Mercedes pokazała na Instagramie film i zdjęcia z pokazu marki Bizuu, a fani chwalili jej sylwetkę. Jednak w rzeczywistości obszerna bluza dodała jej optycznie kilka kilogramów.

Marta Grycan Marta Grycan Instagram/Marta Grycan/ East News

Marta Grycan

Marta Grycan na promocji książki zaskoczyła odważnym kompletem odsłaniającym brzuch. Jednak na Instagramie wyglądała w nim szczuplej niż w rzeczywistości.

Amber Rose Amber Rose Instagram.com/amberrose/ East News

Amber Rose

Na Instagram niedawno trafiła kolejna fotka Amber Rose w skąpym bikini, jednak jej smukłe ciało nie przypominało tego, jakie widzieli w tym samym czasie paparazzi. Przez korektę fotki wokalistka zwróciła większą uwagę na mankamenty swojego - nie ukrywajmy - ponętnego ciała.

Lauren Goodger Lauren Goodger Bulls/ Instagram.com/laurengoodgerofficial

Lauren Goodger

Gdy skieruje się obiektyw na piersi, można odciągnąć uwagę od niedoskonałości figury, o czym na swoim Instagramie przekonuje angielska celebrytka Lauren Goodger. Co innego, gdy na zdjęciu widzimy jej figurę w całej okazałości.

Joanna Krupa Joanna Krupa Instagram.com/ Joanna Krupa/ East News

Joanna Krupa

Zdjęcia z komórki bywają zwodnicze. Sukienka Joanny Krupy zupełnie inaczej prezentowała się na Instagramie i na czerwonym dywanie wśród błysku fleszy. Na Twitterze celebrytka napisała, że "flesze zrujnowały jej sukienkę".

Holly Hagan Holly Hagan Instagram.com/hollygshore/ East News

Holly Hagan

Czy talia Holly Hagan jest rzeczywiście tak zgrabna, jak chciałaby, żeby to wyglądało na Instagramie? Gdy zaledwie 2 dni później na czerwony dywan założyła top odsłaniający brzuch, prezentowała się nieco inaczej.

Doda Doda Instagram.com/dodaqueen/ Kapif

Doda

Talia Dody na zdjęciu na Instagramie wyglądała na szczuplejszą, a sukienka prezentowała się bardziej elegancko niż w rzeczywistości.

Edyta Górniak Edyta Górniak Instagram.com/edytagorniak/ Kapif

Edyta Górniak

Edyta Górniak kilka dni przed Sylwestrem pochwaliła się zdjęciem z wakacji, na którym mogliśmy podziwiać jej zgrabne nogi. Nie było śladu oponki, która stała się niechlubnym bohaterem jej sylwestrowego występu. Twarz wokalistki na zdjęciu na Instagramie wyglądała zaś na szczuplejszą.

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska Instagram.com/joannahelenahorodynska /Kapif

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska udowadnia, jak wiele można zyskać dzięki odpowiedniemu pozowaniu do zdjęć.

Miranda Kerr Miranda Kerr Instagram.com/mirandakerr/ Bulls

Miranda Kerr

Kto by pomyślał, że nawet nieprawdopodobnie szczupła Miranda Kerr chce prezentować się jeszcze zgrabniej. Na zdjęciu na Instagramie jej talia wydaje się jeszcze węższa niż w rzeczywistości.

Więcej o:
Copyright © Agora SA