Czasem buty potrafią uratować całość. A czasem wszystko zrujnować. One (niestety) wybrały tę drugą opcję

Nie bez powodu kobiety przywiązują tak wielką uwagę do butów - często to one nadają całości stylizacji końcowy efekt. Mogą sprawić, że zwykłe jeansy i koszula będą wyglądać świetnie. Ale mogą też zepsuć nawet najlepszą kreację. Tak, jak w poniższych przykładach.
Kamila Baar Kamila Baar KAPIF

Kamila Baar

Aktorka zazwyczaj jest bezbłędna - ma świetne wyczucie stylu, świetnie jej w prostych stylizacjach. Tym razem postanowiła pokombinować, a końcowy efekt raczej nie zapewni jej miejsca w zestawieniach jej najlepszych looków. Buty jak na syberyjską wyprawę zestawione z gołymi nogami i krótką spódniczką? Jesteśmy na nie!

Agnieszka Kaczorowska Agnieszka Kaczorowska KAPIF

Agnieszka Kaczorowska

Tancerka ma swoje lepsze i gorsze modowe momenty - chyba nie musimy Wam mówić, do których zaliczamy ten. Kalosze na ściance naprawdę nie prezentują się dobrze. A te są po prostu wyjątkowo brzydkie.

Magdalena Kumorek Magdalena Kumorek KAPIF

Magdalena Kumorek

Aktorka postawiła na prostą stylizację, w której właściwie nie dało się popełnić błędu. Ale nie doceniliśmy jej, a raczej zawartości jej szafy. Te buty zepsułyby nawet najlepsze ubrania i "skróciły" nawet najpiękniejsze nogi.

Agnieszka Szulim Agnieszka Szulim KAPIF

Agnieszka Szulim

Prezenterka ma wszystko co trzeba, by wyglądać jak milion dolarów. Urodę, figurę, pieniądze... Ale co ją podkusiło, by wybrać takie botki? W połączeniu z sukienką prezentują się jak kostium czarownicy (nadal seksownej) na Halloween lub bal przebierańców.

Claudia Schiffer Claudia Schiffer Bulls

Claudia Schiffer

Można być jedną z najlepszych modelek wszech czasów i założyć na nogi TAKIE buty. Nie bez powodu nazywają się "kaczuszki". Ich fason sprawia, że nogi prezentują się po prostu źle, a seksownie nie wygląda w nich nawet najpiękniejsza kobieta. Gdybyście kiedyś chciały sobie takie sprawić, spójrzcie jeszcze raz na to zdjęcie. Ku przestrodze.

Beata Tadla Beata Tadla KAPIF

Beata Tadla

Prezenterka odsłoniła zgrabne nogi i baaardzo niezgrabne buty. Owszem, jakieś 3-4 lata temu takie platformy były hitem, ale czas zostawić je "tancerkom" i Grycankom. Nie zawsze im wyżej, tym lepiej.

Helen Mirren Helen Mirren AP

Helen Mirren

Aktorka jest prawdziwą damą, tym razem też prezentowała się wspaniale. Ale zbyt wysokie buty sprawiły, że potknęła się na schodach - to nigdy nie jest przyjemne. Gdyby chociaż były ładne... Ale patrząc na ten fason stwierdzamy, że zdecydowanie nie było warto.

Dominika Kulczyk Dominika Kulczyk KAPIF

Dominika Kulczyk

Na prezentacji ramówki TVN zaprezentowała się w prostej szmizjerce, do której dobrała torbę z frędzlami (hit kolejnego już sezonu) i buty, które zepsuły wszystko. Nie będziemy mówić, że wyglądają jak z wyprzedaży - Dominice Kulczyk trudno odmówić dobrego smaku, a jej garderoba na pewno pęka od ubrań i dodatków od najlepszych projektantów. Poprzestańmy więc na stwierdzeniu, że ten fason jest zbyt sportowy i po prostu nie pasuje do reszty. Urody nogom też nie dodaje.

Natalie Portman Natalie Portman Reuters

Natalie Portman

Gwiazda na imprezie po gali rozdania Oscarów pojawiła się w prostej, białej sukni. Chodząca perfekcja? Tak, ale kiedy podwinęła sukienkę, zmieniliśmy zdanie. Te szpilki są ładne, ale wydaje się, że aktorka wybrała po prostu pierwsze lepsze, eleganckie buty ze swojej szafy - z całością stroju nie łączy ich nic. Przykro nam, ale od Portman oczekujemy więcej niż od reszty gwiazd.

Kinga Rusin Kinga Rusin Kapif

Kinga Rusin

Prezenterka wybrała bardzo ładną sukienkę, ale postanowiła zepsuć stylizację. Najprostszy sposób? Wiadomo, buty. W tym przypadku za ciężkie, zbyt toporne i "zimowe".

Elle Fanning Elle Fanning Bulls

Elle Fanning

Aktorka do białej, zwiewnej kreacji dobrała buty na obcasie z odkrytymi piętami. Za ich stworzenie odpowiada dom mody Louis Vuitton. Ale ten model powinien na zawsze pozostać w zbiorze szkiców - tak brzydkie buty nie powinny powstawać wcale.

Rihanna Rihanna Bulls

Rihanna

Piosenkarka lubi modowe eksperymenty, ale trampki na szpilkach to jedne z najbrzydszych butów, jakie kiedykolwiek wymyślono. I choć Rihanna to prawdziwa "fashionistka", nie było możliwości, by wyglądała w nich dobrze. Kobieta, której by się to udało, po prostu nie istnieje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.