W tym roku Instagram podbił serca gwiazd. Które zdjęcie było najpopularniejsze w 2014? [TOP 10]

2014 rok należał do Instagrama, który - przynajmniej jeśli chodzi o zagraniczne gwiazdy - zdeklasował Facebooka. Magazyn "Hello!" opublikował ranking zdjęć sław, które najbardziej spodobały się internautom.
Kendall Jenner Kendall Jenner Screen z Instagram.com/kendalljenner/

10. Kendall Jenner - 1,5 mln lajków

Kendall Jenner to młodsza siostra Kim Kardashian. Dziewczyna ma 19 lat i pracuje jako modelka. I to z pewnymi z sukcesami, za którymi stoi nie pochodzenie, ale także predyspozycje. Przykładem może być zdjęcie z czerwca tego roku, które zdobyło półtora miliona lajków. Ten wynik pozwolił jej zająć 10. miejsce w rankingu "Najpopularniejszych zdjęć Instagram w 2014", publikowanym w serwisie Hellomagazine.com .

Beyonce i Jay Z Beyonce i Jay Z Screen z Instagram.com/beyonce/

9. Beyoncé Knowles - 1,5 mln lajków

Na 9. miejscu znalazło się zdjęcie Beyoncé, a właściwie opublikowane przez nią. Tak ogromną liczbę polubień zebrał bowiem kolaż z jej fotografii oraz fotografii jednego z fanów. Ten odtworzył z udziałem dwojga przeuroczych dzieci zdjęcie Bey i jej męża sprzed obrazu Mona Lisa.

Beyonce i Blue Ivy Beyonce i Blue Ivy Screen z Instagram.com/beyonce/

8. Beyoncé Knowles - 1,6 mln lajków

Tuż  przed Beyoncé jest... Beyoncé! Ponad 1,6 mln lajków zebrało zdjęcie piosenkarki dodane tego samego dnia (31 października) co poprzednie. Internautom bardzo spodobały się halloweenowe przebrania gwiazdy i jej córeczki Blue Ivy, czyli Janet Jackson i Michael Jackson.

Harry Styles i jego siostra Gemma Harry Styles i jego siostra Gemma Screen z Instagram.com/harrystyles/

7. Harry Styles - 1,6 mln lajków

Równie dużą popularność, co Bey i Blue Ivy jako rodzeństwo Jackson, zdobyło tym razem prawdziwe rodzeństwo, czyli Harry Styles i jego siostra. Wokalista bardzo popularnego wśród nastolatków zespołu One Direction sfotografował się z Gemmą Styles tuż po tym jak ta odebrała dyplom ukończenia Sheffield Hallam University. Dodajmy, że uzyskała najwyższą ocenę z możliwych.

Neymar i jego syn Davi Lucca Neymar i jego syn Davi Lucca Screen z Instagram.com/neymarjr/

6. Neymar Jr. - 1,6 mln lajków

Następny instagramowy sukces także zapewniła rodzina. 1,6 mln lajków zdobył piłkarz FC Barcelony Neymar, który w lipcu pozował ze swoim synem Davim Luccą. Swoją drogą tak naprawdę to on jest prawdziwą gwiazdą na koncie sportowca. Praktycznie każda fotografia sportowca z synem zbiera około miliona polubień.

Ariana Grande Ariana Grande Screen z Instagram.com/arianagrande/

5. Ariana Grande - 1,7 mln lajków

We wrześniu piosenkarka Ariana Grande wrzuciła dwa prawie takie same zdjęcia. Co ciekawe to powyżej polubiło aż 1,6 użytkowników Instagrama, a fotografię, gdzie gwiazda ma otwarte oczy już 300 tysięcy mniej.

Ariana GrandeScreen z Instagram.com/arianagrande

Justin Bieber i Selena Gomez Justin Bieber i Selena Gomez Screen z Instagram.com/justinbieber/

4. Justin Bieber - 1,8 mln lajków

28 sierpnia na Instagramie Justina Biebera pojawiło się selfie z Seleną Gomez. Aż 1,8 miliona interneautów kliknęło na charakterystyczne serduszko, czyli instagramowy odpowiednik znaku "lubię to!", znanego z Facebooka.

Ariana Grande Ariana Grande Screen z Instagram.com/arianagrande

3. Ariana Grande - 1,8 mln lajków

1,8 milina lajków zdobyło zdjęcie tej samej artystki z Miley Cyrus. Warto dodać, że za sukcesem tej fotografii stoją nie tylko fani Grande, lecz także drugiej piosenkarki. Cyrus jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie.

Justin Bieber i Selena Gomez Justin Bieber i Selena Gomez Screen z Instagram.com/justinbieber/

2. Justin Bieber - 1,9 mln lajków

Na drugim miejscu znów Justin Bieber i znów z Seleną Gomez. To zdjęcie z początku stycznia tego roku zebrało aż 1,9 miliona lajków. Skąd taki entuzjazm internautów na każde wspólne zdjęcie gwiazd? W zeszłym roku idole nastolatek zakończyli swój długi związek, który z zapartym tchem śledzili fani na całym świecie. Gdy na początku stycznia Bieber pokazał to zdjęcie i jeszcze opatrzył je wymownym podpisem: "Kocham sposób, w jaki ona patrzy na mnie", potwierdziły się plotki o zejściu się pary.

Kim Kardashian i Kanye West Kim Kardashian i Kanye West Instagram.com/kimkardashian

1. Kim Kardashian 2,4 mln lajków

Ślub Kim Kardashian i Kanye Westa był jednym z największych wydarzeń towarzyskich tego roku. Para pobrała się 24 maja. Wesele urządzili w zabytkowej posiadłości z 1595 roku Forcie Belvedere we Florencji. (Zobacz: I żyli długo i szczęśliwie... na Instagramie. Goście Kardashian i Westa relacjonują w sieci ich wesele). Pierwsze zdjęcie z uroczystości Kardashian sama wrzuciło na Instagrama i zebrało ono rekordową liczbę polubień - aż 2,4 miliony lajków! Taki wynik dał jej pierwsze miejsce w rankingu.