Siostry Kardashian rzadko pokazują się bez makijażu. Znaleźliśmy ich zdjęcia jako "naturalnych piękności". I już wiemy, dlaczego tyle wydają na wizażystki

Kardashianki znacząco różnią się od siebie, ale każda z nich ma wyraźną słabość do odsłaniania ciała, mniejszych lub większych zabiegów kosmetycznych oraz mocnego makijażu. Na szczęście, czasem zdarza im się o nim zapominać...
Khloe Kardashian Khloe Kardashian Bulls

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian niemal nigdy nie pokazuje się bez make up'u. Owszem, czasem, gdy wychodzi z siłowni fotografowie przyłapują ją w naturalnej wersji, ale i tak skrywa się wtedy za ciemnymi okularami.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian East News/Instagram.com/khloekardashian

Khloe Kardashian

Trudno się dziwić - Khloe jest sympatyczna i nie ma gwiazdorskich kaprysów na miarę Kim, ale nie jest najpiękniejszą z sióstr. Dlatego woli mocny makijaż. Czy wygląda w nim seksownie? Nie zawsze...

Khloe Kardashian Khloe Kardashian East News

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian w wersji naturalnej i "nieco" ulepszonej.

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian East News

Kourtney Kardashian

Kourtney ma 35 lat i spodziewa się trzeciego dziecka, ale wciąż wygląda jak dwudziestolatka. Używa mniej makijażu niż jej siostry i zdecydowanie częściej pokazuje się bez niego. Najwyraźniej nie ma z tym problemu, a może po prostu szkoda jej czasu, który może (lub musi) poświęcić na opiekę nad dwoma małymi urwisami (i Scottem).

Kylie Jenner Kylie Jenner East News/Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie ma dopiero 17 lat, ale w niczym nie przypomina nastolatki. Internauci krytykowali ją za powiększone do wielkich rozmiarów usta (dziewczyna wypierała się jakichkolwiek zabiegów), wyzywające stroje, mocny makijaż, bez którego niemal nie wychodzi z domu. Jej zdjęcia bez make up'u to prawdziwa rzadkość.

Kylie Jenner Kylie Jenner Bulls/Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner

Różnica między Kylie w wersji "dziennej" i "wyjściowej" jest naprawdę ogromna.

Kylie Jenner Kylie Jenner Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner

Kylie Jenner rok temu i teraz. Subtelna różnica?

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian Bulls

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kendall Jenner Kendall Jenner Bulls

Kendall Jenner

Kendall Jenner zachwyca się świat mody, a 18-latka pojawia się na wybiegach najlepszych projektantów i w prestiżowych sesjach zdjęciowych. Znawcy cenią jej urodę i chyba się nie mylą - Jenner na co dzień wybiera bardzo lekki, prawie niezauważalny makijaż.

Kim Kardashian Kim Kardashian East News

Kim Kardashian

Zdjęcia Kim w naturalnej wersji to prawdziwe białe kruki. W jednym z wywiadów przyznała, że codzienne układanie włosów i makijaż zajmuje jej dwie godziny. Oczywiście nie zajmuje się tym sama - ma do dyspozycji najlepszych fryzjerów i sądząc po efektach naprawdę genialną makijażystkę.

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian Instagram.com/kourtneykardashian

Kourtney Kardashian

Kourtney nie tylko pozwala się fotografować bez make up'u, ale też sama pokazuje fanom takie zdjęcia.

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian Bulls

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian

Kim Kardashian Kim Kardashian Forum/Bulls

Kim Kardashian

Kim jest zawsze perfekcyjnie pomalowana i uczesana. Choć jej styl i uroda mają tyle samo zwolenników, co przeciwników, w serwisie Youtube.com nie brakuje instruktażowych filmów, które pomagają wykonać make up w stylu celebrytki.

Kendall Jenner Kendall Jenner Instagram.com/kendalljenner/Bulls

Kendall Jenner

Kendall odnosi coraz większe sukcesy i chyba uwierzyła, że operacje plastyczne oraz tona kosmetyków nie są jej potrzebne. W jej przypadku na pewno dużą rolę odegrały geny, ale nie jest tajemnicą, że w tej rodzinie presja kamer oraz "dokonań" starszych sióstr i przedsiębiorczej matki jest ogromna. Mamy nadzieję, że Kendall nie zboczy na drogę pompowanych ust i rzęs długości odnóży pająka.

Kylie Jenner Kylie Jenner East News/Instagram.com/kyliejenner

Kylie Jenner

Zastanawialiście się kiedyś, jak będzie wyglądała Kylie za 10 lat? My wolimy o tym nie myśleć...

Kim Kardashian Kim Kardashian Bulls

Kim Kardashian

Kim nawet z odrobiną makijażu nie wygląda już tak "seksownie". Ma zmęczoną i lekko opuchniętą twarz. Niestety, kiedy każdy Twój krok śledzą kamery, nie ma miejsca na "chill out" i dzień bez make up'u...

Kendall Jenner Kendall Jenner Bulls

Kendall Jenner

Kendall Jenner na polaroidzie z agencji modelek i na czerwonym dywanie.

Więcej o: