Tak się bawią książęta! William w USA bez Kate, za to Harry... [ZDJĘCIA]

Książę William i książę Harry uczestniczyli w piątek w ślubie bliskiego przyjaciela w Memphis.
Książę Harry i William Książę Harry i William BREEDO/SPLASH NEWS/EAST NEWS/Breedo/Splash News

Ślub

W piątek w Memphis Country Club w Memphis (Tennessee) odbył się ślub wieloletniego przyjaciela księcia Williama i księcia Harry'ego, Guya Pelly'ego z pochodzącą ze Stanów Lizzy Wilson.

Książę WilliamPACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/PacificCoastNews

Książę Harry Książę Harry SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Ślub

O ile książę William z klasą poruszał się wśród gości weselnych, odpowiadając nawet na zaczepki ciekawskich dzieci, o tyle książę Harry wyraźnie walczył ze zmęczeniem poprzednim wieczorem. Ten, podobnie jak cały pobyt w USA, był intensywny. Zwłaszcza dla Harry'ego.

Prince Harry and Prince William attend Pelly Wedding in Memphis, TN. Prince Harry was seen yawning on a patio with guests after the wedding was over at the Memphis Hunt and Polo Club in Memphis, TN. Prince William was also seen saying hello to a guests baby on the patio.  Pictured: Prince HarrySPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Książę Harry i książę William Książę Harry i książę William SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Zwiedzanie

Przed ceremonią bracia zwiedzili Graceland - legendarną posiadłość Elvisa Presleya, w której król rock'n'rolla żył do dnia swojej śmierci 16 sierpnia 1977 roku. Obecnie mieści się tam muzeum Elvisa.

 Beatrice i Eugenia Beatrice i Eugenia PACIFICCOASTNEWS/EAST NEWS/PacificCoastNews

Zwiedzanie

Razem z księciem Williamem i Harrym Graceland zwiedzały także księżniczki Beatrice i Eugenia. Obie na nosie miały okulary przeciwsłoneczne stylizowane na słynny model, który nosił Elvis.

Książę Harry Książę Harry AP/Karen Pulfer Focht

Kolacja

1 maja wieczorem książę Harry i William wybrali się na kolację do restauracji Charlie Vergos Rendezvous, której specjalnością są żeberka wieprzowe z pieca węglowego. Duża porcja kosztuje 18 dolarów, czyli około 55 złotych.

Książę HarryAP/Karen Pulfer Focht

Charlie Vergos RendezvousScreen z Facebook.com/Charlie-Vergos-Rendezvous

Książę Harry Książę Harry MAVRIXONLINE.COM/MAVRIXONLINE.COM

Wieczór kawalerski

W środę odbył się też wieczór kawalerski przyjaciela książąt. Właściciel nocnego klubu zaprosił kilku najbliższych przyjaciół do znanego lokalu LIV w Miami.

klub LIVScreen z Facebook.com/LIVMiami

Książę Harry Książę Harry MAVRIXONLINE.COM/MAVRIXONLINE.COM

Wieczór kawalerski

Według relacji świadków, książę Harry przyjechał do klubu około 21:25 razem z siedmiorgiem zachowawczo ubranych młodych kobiet i mężczyzn. Ochrona eskortowała ich do prywatnej loży, z której dobrze było widać parkiet i która mieściła się niedaleko łazienki. Podobno Harry wieczór spędził wesoło gawędząc z ładną brunetką.

Klub LIVScreen z Facebook.com/LIVMiami

Książę Harry Książę Harry SPLASH / KDNPIX/EAST NEWS/Splash / KDNPIX

Chill out

Po hucznym wieczorze książę relaksował się nad hotelowym basenem.

Książę Harry Książę Harry SPLASH / KDNPIX/EAST NEWS/Splash / KDNPIX

Leczy złamane serce?

Kilka dni wcześniej świat obiegła wiadomość, że Harry zerwał ze swoją dziewczyną, Cressidą Bonas. Ponoć jednak żałuje takiego rozwoju wypadków. Według brytyjskich tabloidów, książę miał wysyłać po 15 wiadomości dziennie do Cressidy, aby ta zgodziła się z nim spotkać w przyszłym tygodniu w Londynie. Mieliby wtedy porozmawiać o naprawieniu ich relacji.

książe Harry, Cressida BonasOK! Magazine

Więcej o: