Czartoryska, Socha czy Malinowska. Modowy pojedynek mam na prezentacji biżuterii

W czwartkowy wieczór odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji biżuterii i torebek marki Tous. Pojawiły się na niej ambasadorki marki: Małgorzata Socha, Anna Czartoryska-Niemczycka i Karolina Malinowska. Trzy piękne kobiety, trzy mamy i trzy ciekawe stylizacje - która Wam się najbardziej podoba?
Małgorzata Socha Małgorzata Socha WBF

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha, mama półrocznej Zosi, postawiła na dziewczęcy makijaż. Powieki pomalowane perłowym cieniem zaznaczyła roztartą czarną kreską w zewnętrznych kącikach. Usta podkreśliła szminką w ciepłym cegłowym odcieniu.

Kreacja Sochy również była skromna, ale robiła wrażenie. Zakładki na kamizelce i spódnicy sprawiły, że całość wyglądała niezwykle elegancko. Granatowy kolor podkreślił jasną cerę aktorki.

Małgorzata SochaKapif

Anna Czartoryska Anna Czartoryska Kapif

Anna Czartoryska-Niemczycka

Czartoryska, mama in spe, zdecydowała się na romantyczny look z rockowym pazurem. Skórzaną kurtkę połączyła ze zwiewną, plisowaną spódnicą maxi.

Makijaż aktorki jak zwykle był nieskazitelny, choć może odrobinę nudny?

Anna CzartoryskaKapif

Karolina Malinowska Karolina Malinowska WBF

Karolina Malinowska

Malinowska, dumna mama trzech synów, kolejny już raz postawiła na czerń. Szkoda, bo modelka ma warunki do noszenia wszystkich kolorów i wzorów jakie tylko przyjdą jej do głowy.

Plus dajemy za odświeżenie fryzury. Młoda mama zdecydowała się na farbowanie w stylu ombre.

Karolina MalinowskaWBF