Dzisiaj są piękne, ale nie zawsze tak było! Najgorsze okładki gwiazd [TOP 10]

Niedawno pokazaliśmy Wam zdjęcie Julii Kamińskiej, czyli serialowej "BrzydUli", na okładce z 2005 roku (zob.: Dziś się nią zachwycamy, a 8 lat temu... Julia Kamińska nie zachwycała, nawet na okładce). Szału nie było, za to dzisiaj Kamińska to naprawdę piękna kobieta. Jednak nie ona jedna przeszła taką metamorfozę. Jakie jeszcze gwiazdy dzisiaj prezentują się piękniej, niż na okładkach sprzed lat?
Julia Kamińska Julia Kamińska Dziewczyna

Miejsce 10: Julia Kamińska

Julia Kamińska zyskała sławę jako serialowa "BrzydUla", choć trzeba przyznać, że to prawdziwa piękność. 8 lat temu na okładce "Dziewczyny" zaprezentowała się jednak jako zwykła, nie rzucająca się w oczy nastolatka. Dzisiaj nie sposób ją przeoczyć.

Julia KamińskaKapif

 

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka. Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka. Gala

Miejsce 9: Natalia Kukulska

Podgolona, "punkowa" fryzura u Natalii Kukulskiej? Właśnie taką okładkę zafundowała sobie artystka wraz ze swoim mężem w 2010 roku. Na szczęście dzisiaj wygląda o niebo korzystniej.

Natalia KukulskaKapif

Monika Brodka. Monika Brodka. Tele Tydzień

Miejsce 8: Monika Brodka

Tak wyglądała Monika Brodka na okładce pisma "Tele Świat" w 2004 roku. Taki wyzywający makijaż nie kojarzy nam się zbyt dobrze. Na szczęście dzisiaj piosenkarka umie zadbać o to, żeby wyglądać naprawdę interesująco.

Monika BrodkaKAPiF

Maja Sablewska. Maja Sablewska. Show

Miejsce 7: Maja Sablewska

Okrągła twarz i nijaka fryzura - tak wyglądała Maja Sablewska jeszcze niecałe 3 lata temu, co potwierdza okładka magazynu "SHOW". Teraz celebrytka potrafi znacznie lepiej zadbać o swój wygląd.

Maja SablewskaKapif

Ewa Gawryluk. Ewa Gawryluk. Playboy

Miejsce 6: Ewa Gawryluk

Ewa Gawryluk to kolejna gwiazda, która kilkanaście lat temu hołdowała pucołowatym policzkom. Dzisiaj aktorka zeszczuplała na twarzy i dobrze, ponieważ dzięki temu jej piękna twarz nabrała wyrazu i zdecydowania.

Ewa GawrylukWBF

Edyta Olszówka. Edyta Olszówka. Playboy

Miejsce 5: Edyta Olszówka

Ta pyza na okładce "Playboya" sprzed 13 lat to Edyta Olszówka. Porównanie wypada korzystnie dla obecnego wizerunki pięknej aktorki.

Edyta OlszówkaKapif

Crystal Renn. Crystal Renn. Tush

Miejsce 4: Crystal Renn

Te zdjęcia mówią same za siebie. Na okładce magazynu "Tush" widzimy Crystal Renn z 2011 roku. Modelka na szczęście zaczęła szybko chudnąć. Efekt? Teraz wygląda zdecydowanie lepiej!Crystal RennEastNews

Kora. Kora. Playboy

Miejsce 3: Kora

Czy to możliwe, że kiedyś takie stylizacje budziły zachwyt? Na szczęście moda na takie sesje okładkowe minęła i słusznie. Dzisiaj Kora to dama z klasą, o czym łatwo się przekonać porównując okładkę z 1999 roku z tegorocznym zdjęciem artystki.

Koramat.prasowe

Doda. Doda. Cogito

Miejsce 2: Doda

Doda, kiedyś Dorota Rabczewska, w niczym nie przypomina siebie sprzed jedenastu lat. A jednak, niczym nie wyróżniająca się dziewczyna z okładki "Cogito" to dzisiaj ociekający seksem wamp. Zdecydowanie wolimy dzisiejszy wizerunek artystki.

DodaWBF

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. Naj

Miejsce 1: Natalia Siwiec

To dopiero metamorfoza! Natalia Siwiec na okładce z 2002 roku wygląda po prostu przeciętnie. Zupełnie też nie przypomina dzisiejszej seksbomby. Poznalibyście ją?

Natalia SiwiecKAPIF