Seksowna Radwańska, nonszalancki Janowicz i elegancki Kubot. Polscy tenisiści z wizytą u prezydenta

W poniedziałek Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot spotkali się z samym prezydentem Bronisławem Komorowskim.
Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot AP

Odznaczenie bohaterów Wimbledonu

W poniedziałek w Belwederze odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych polskim tenisistom, uczestnikom turnieju w Wimbledonie. Złotym Krzyżem Zasług została odznaczona Agnieszka Radwańska. Srebrnym Krzyżem prezydent Komorowski ozdobił piersi Jerzego Janowicz i Łukasza Kubota. Tenisiści wyglądali na bardzo przejętych

Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Łukasz Kubot, Bronisław KomorowskiAP

Radwańska, Kubot, JanowiczAP

Agnieszka Radwańska, Bronisław Komorowski Agnieszka Radwańska, Bronisław Komorowski AP

Agnieszka Radwańska

Radwańska założyła bluzkę z "lejącego" materiału, która pięknie opinała ciało i układała się ładnie w dekolcie. Białe, bardzo dopasowane spodnie kontrastowały z jej opalenizną. Włosy blond falami spływały na ramiona. Biżuterię Radwańska ograniczyła do minimum - miała na sobie jedynie srebrną bransoletkę Charms. Buty w kolorze nude dodatkowy wysmukliły łydki i sprawiły, że tenisistka wyglądała na wyższą niż w rzeczywistości jest.

Agnieszka RadwańskaAP

Tenisistka, która została wyróżniona przez Prezydenta Bronisława Komorowskiego Złotym Krzyżem Zasługi, wyglądała wyjątkowo seksownie. Jednak przy panach ubranych w eleganckie garnitury, prezentowała się nieco zbyt "codziennie". Nie sądzicie, że na tak ważną okazję wypadałoby jednak założyć coś bardziej wyszukanego?

Agnieszka Radwańska, Bronisław KomorowskiAP

Jerzy Janowicz Jerzy Janowicz AP

Jerzy Janowicz

Przystojny Jerzy Janowicz pokazał klasę nie tylko na korcie Wimbledonu. Na uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych polskim tenisistom, Janowicz miał na sobie czarny, elegancki garnitur i białą koszulę. 22-latek nie założył krawata ani muchy. Z rozpiętym guzikiem koszuli wyglądał dosyć nonszalancko.

Jerzy JanowiczAP

Jerzy JanowiczAP

Łukasz Kubot Łukasz Kubot AP

Łukasz Kubot

Łukasz Kubot, podobnie jak młodszy kolega, postawił na prostotę i elegancję. Tenisista odebrał Srebrny Krzyż Zasługi w świetnie skrojonym, grafitowym garniturze. Czerwony krawat kontrastował z białą koszulą. Ciekawe, czy barwy narodowe zostały tu użyte przypadkiem czy celowo?

Łukasz KubotAP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.