Drapieżna Renata Kurczab i coraz chudsza Zuzanna Kołodziejczyk w nowej sesji! Która lepiej wyszła?

Renata Kurczab i Zuza Kołodziejczyk w nowej sesji.
Renata Kurczab Renata Kurczab Łukasz Dziewic

Renata Kurczab

Renata Kurczab i Zuza Kołodziejczyk, uczestniczki 3. edycji "Top Model", wystąpiły w sesji autorstwa fotografa Łukasza Dziewica. Dziewczęta pozują w ubraniach polskiej marki Reformy. Renata Kurczab zebrała za swoje zdjęcia od internautów same pochwały. "Fenomenalna", "wspaniała", "cudna" - to tylko niektóre z licznych komentarzy użytkowników Facebooka, którzy oceniali ją na profilu Łukasza Dziewica.

Renata Kurczab - komentarzeScreen z Facebook.com

Renata KurczabŁukasz Dziewic

Renata KurczabŁukasz Dziewic

Zuzanna Kołodziejczyk Zuzanna Kołodziejczyk Łukasz Dziewic

Zuzanna Kołodziejczyk

Stroje zaproponowane dla Zuzy przez firmę Reformy śmiało odsłaniają ciało dziewczyny. W jej przypadku internauci nie tyle komplementowali samo zdjęcie, co punktowali figurę modelki. Kołodziejczyk od pierwszego odcinka "Top Model" sporo schudła. Użytkownicy Facebooka nie mogli się nadziwić jej metamorfozie. Pojawiły się nawet głosy, że zrzuciła za dużo.

Zuzanna Kołodziejczyk - komentarzeScreen z Facebook.com

Modelka kilka tygodni temu mówiła nam, że straciła w biodrach 7 centymetrów, czy znów ubyło ich kilka? Internauci są o tym przekonani. Czy jednak szczuplejsza figura dała jej przewagę na Renatą? Która z dziewczyn wypadła lepiej w obiektywie Łukasza Dziewica? Głosujcie!

Zuzanna KołodziejczykŁukasz Dziewic

Zuzanna KołodziejczykŁukasz Dziewic