Obcisłe kreacje i buty masakrujące stopy. Kim Kardashian robi sobie krzywdę! [10 DOWODÓW]

Kim Kardashian nawet w ciąży chce wyglądać bardzo stylowo, czasami jednak za wszelką cenę. Zamiast wygodnych zwiewnych kreacji, wybiera obcisłe suknie, w których trudno się oddycha. Gwiazda nie daje odpocząć także swoim zbolałym stopom. Zebraliśmy jej najbardziej zapierające dech w piersiach (dosłownie!) kreacje!
Kim Kardashian. Kim Kardashian. East News

Dowód 1

Kim Kardashian jest już w 8 miesiącu ciąży, celebrytka nie zwalnia jednak tempa. Jej kreacje nieustannie wzbudzają zainteresowanie paparazzi, ale trzeba przyznać, że celebrytka sama dokłada do tego cegiełkę. Kilka dni temu została przyłapana w trakcie nagrania programu "Z kamerą u Kardashianów". Miała na sobie bardzo obcisłą kreację podkreślającą jej brzuszek. Inne gwiazdy będąc w stanie błogosławionym stawiają na luźne stroje, Kim woli jednak kobiecość. Zastanawiamy się tylko, czy w tak opiętej kreacji nie miała trudności z oddychaniem?

Kim KardashianEast News

Sukienka Kim ściskała także i podkreślała jej bardzo obfity biust.

Kim KardashianEast News

Kim uczy się jednak na błędach. Tym razem wybrała wreszcie wygodne i niezawodne obuwie, czyli japonki. Odetchnęliśmy z ulgą, że przynajmniej jej stopy wreszcie odpoczęły. Można? Można!

Kim KardashianEast News

Ale wyjątek zdaje się potwierdzać regułę...

Kim Kardashian. Kim Kardashian. East News

Dowód 2

Kim jest zwolenniczką podkreślania swoich kształtów. Niedawno paparazzi przyłapali ją, jak wychodziła z mieszkania swojego partnera w SoHo. Miała na sobie przylegającą sukienkę, która nie pozostawiała zbyt wiele miejsca na swobodne ruchy.

Kim KardashianEast News

Na jej stopach zaś zobaczyliśmy szpilki w szpic. Wiele można powiedzieć o takich butach, ale na pewno nie to, że są wygodne!

Kim KardashianEast News

Kim Kardashian Kim Kardashian MERINO/INFPHOTO.COM/infusla-259

Dowód 3

Kim Kardashian zamiast ukrywać brzuszek, odsłoniła go! Na lunch ze swoimi koleżankami założyła koszulkę ze wstawką z przezroczystego materiału. Miało być intrygująco, a jak wyszło?

April 18, 2013: A pregnant Kim Kardashian wears a belly shirt to lunch with her friends in Beverly Hills, California today. Mandatory Credit: INFphoto.com Ref: infusla-259|sp|MERINO/INFPHOTO.COM/infusla-259

Kim Kardashian, Kanye West Kim Kardashian, Kanye West EastNews

Dowód 4

Na kolację w Nowym Jorku Kardashian wybrała opinającą suknię od Prady. Wyglądała elegancko, ale czy ta sukienka nie była nieco za ciasna?

Kim Kardashian, Kanye West Kim Kardashian, Kanye West JT/INFPHOTO.COM/infusny-167

Dowód 5

Gwiazda nawet w trakcie ciąży (a może właśnie w tym czasie najbardziej) nie potrafi zrezygnować z prowokowania! Jeśli nie zwraca uwagę na swój brzuch lub biedne stopy to... odsłania słynną pupę! Tak ubrała się na spacer po Nowym Jorku.

Kim Kardashian, Kanye WestBullsPix

Kim Kardashian Kim Kardashian KARL LARSEN/INFPHOTO.COM/infusla-52

Dowód 6

Kiedy na Kim spłynęła fala krytyki za niewygodne buty, celebrytka zrezygnowała na chwilę z wysokich obcasów i wybrała sandałki Gucci. Nie wzięła jednak pod uwagę tego, że jej stopy napuchły także w kostkach. Stylowe sandałki niemiłosiernie wrzynały się jej w kostki. Przez taki "szczegół" wymarzony przez Kim efekt stylowości niestety nie został osiągnięty.

May 24, 2013: Kim Kardashian meets a friend for an early dinner at La Scala Restaurant in Beverly Hills, California today. Credit: Karl Larsen/INFPhoto.com Ref: infusla-52|sp|KARL LARSEN/INFPHOTO.COM/infusla-52

Kim Kardashian zdarzyło się walczyć z wiatrem i nieposłuszną sukienką. Kim Kardashian zdarzyło się walczyć z wiatrem i nieposłuszną sukienką. Forum

Dowód 7

Mimo tego, celebrytka najwyraźniej wyjątkowo polubiła te sandałki. Nawet kiedy postanowiła dać odetchnąć trochę swojemu brzuchowi i założyła luźną sukienkę, dobrała do niej te same ściskające kostkę buty!

Kim KardashianBullsPix

Kim Kardashian Kim Kardashian AP

Dowód 8

Ta kreacja Kim Kardashian na Gali Met Ball przeszła już do historii. Celebrytka tak bardzo chciała zabłysnąć na czerwonym dywanie, że najwyraźniej zainspirowała się wyglądem obicia kanapy. Ale nietrafiony wzór kreacji to nie wszystko. Może i materiał sukni był rozciągliwy, ale gwiazda wyglądała w niej jakby się w nią "zapakowała".

Kim Kardashian, Kanye WestCHARLES SYKES/INVISION/AP/Charles Sykes

Kim Kardashian. Kim Kardashian. East News

Dowód 9

Kim Kardashian długo nie odpuszczała i będąc w zaawansowanej już ciąży wybierała niewygodne obuwie. Buty, które zaczęły już żyć w sieci własnym życiem to sandałki Givenchy na szpilce. Celebrytka dosłownie wbiła się w nie na pokaz swojej kolekcji "Kardashian Kollection Spring 2013" w Houston.

Kim KardashianEast News

Kardashian "pochwaliła" się nimi na swoim Twitterze. Widok, jaki roztoczył się przed nami po zdjęciu sandałków, nie należał do przyjemnych... Buty dosłownie wbiły jej się w stopy!

Kim KardashianScreen Twitter.com

Mimo tego celebrytka jeszcze na początku maju wybrała się w podobnych butach... na spacer.

Kim Kardashian, Kanye WestEast News

Chyba nie było jej zbyt wygodnie...

Kim KardashianEast News

Jednak to nie pierwsza przygoda Kim i niedopasowanych butów...

I ponownie Kim w za ciasnych butach. I ponownie Kim w za ciasnych butach. INFPHOTO.COM/infusla-207/BullPics

Dowód 10

Kim Kardashian długo wzbraniała się przed założeniem "zwyczajnych japonek". Zamiast tego próbowała różnych wariacji na temat tego, co rozumie poprzez pojęcie "wygodnego obuwia". Celebrytce, jak wielu kobietom w ciąży, spuchły stopy, Kardashian jednak najwyraźniej nie chciała przyjąć tego do wiadomości. Gwiazda założyła plastikowe buty, w które dosłownie wcisnęła swoje biedne stopy. Napuchnięta skóra stóp usiłowała wydostać się z niewygodnego uścisku, na próżno...

May 16, 2013: Kim Kardashian who has a bad case of swollen feet due to pregnancy swelling. She is seen going to Stanley's Restaurant to film her TV show 'Keeping Up With The Kardashians', with her mother Kris Jenner in Los Angeles, California today. Mandatory Credit: INFPhoto.com Ref: infusla-207|sp|INFPHOTO.COM/infusla-207

A jaka kreacja Waszym zdaniem zasługuje na miejsce 1?

Więcej o: