Jedna impreza i aż OSIEM modowych klap! Co oni mają na sobie?!

We wtorek w warszawskim Soho Factory odbył się długo wyczekiwany pokaz Macieja Zienia. Gwiazdy dopisały, nie dopisały natomiast stylizacje niektórych z nich...
Maja Hirsch Maja Hirsch WBF

Maja Hirsh

Jeansowy total look jest w tym sezonie bardzo modny, jednak ten kombinezon z modą niewiele ma wspólnego. Nie jesteśmy nawet pewni czy to rzeczywiście jeans? Lśni jak tania satyna... Do tego fryzura na "rusałkę". Całość wygląda wyjątkowo nieciekawie, a kreacja Mai Hirsh kojarzy się jedynie ze strojem rybaka.

Beata Sadowska Beata Sadowska WBF

Beata Sadowska

Coś tu nie gra. Czyżby Beata Sadowska nie mogła się zdecydować czy jej zimno czy ciepło? Do zwiewnej białej spódnicy założyła gruby wełniany sweter. Do torebki się nie czepiamy, ale po co ta ciężka czarna bransoletka?

Urszula Chincz Urszula Chincz KAPiF

Urszula Chincz

Prezenterka chciała poeksperymentować ze swoim wyglądem, niestety mieszanka okazała się wybuchowa - w złym tego słowa znaczeniu. Holograficzne buty (trend z zeszłego sezonu) połączyła z... no właśnie - z czym? Co to jest? Sukienka? Ponczo?

Edyta Pazura Edyta Pazura WBF

Edyta Pazura

Noszenie ciemniejszej góry i jaśniejszego dołu niesie ze sobą wielkie niebezpieczeństwo - można zaliczyć stylistyczną wpadkę! Tak było w przypadku Edyty Pazury, która założyła czarną, zdobną bluzkę z bufiastymi rękawami, które poszerzyły jej ramiona. Do tego dobrała białą spódnicę z trenem, która optycznie skróciła jej nogi. W efekcie góra była zbyt ciężka - całość wygląda słabo.

Angelika Fajcht Angelika Fajcht KAPiF

Angelika Fajcht

Modelka, znana głównie z tego, że obmacywał ją Dawid Woliński, pojawiła się na pokazie w bardzo wyzywającej kreacji. Miejsca intymne i piersi zasłaniały tylko srebrne kryształki - reszta sukienki wykonana była z prześwitującej siateczki. Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że w kreacji tego typu dobrze wyglądałaby tylko Beyonce na koncercie.

Anna Szarek Anna Szarek KAPiF

Anna Szarek

Sukienka Anny Szarek kompletnie "niszczy" figurę aktorki - poszerza biodra i skraca nogi. Całość wygląda ciężko.

Ewa Szabatin Ewa Szabatin KAPiF

Ewa Szabatin

Tancerka przekombinowała. "Piżamowe" spodnie, owszem, są modne, ale nie w takim zestawieniu! Powinna dobrać do nich bardziej elegancką i delikatną górę. T-shirt z zabawnym nadrukiem i jeansowa kurtka są dobre na rower, a nie na pokaz mody!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.