Konferencja Sopot TOPtrendy 2013 od kulis: Kto z kim rozmawiał, kto unikał reporterów i jaką niespodziankę szykuje Krzysztof Ibisz

Dziś odbyła się konferencja Sopot TOPtrendy Festiwal 2013, na której zaprezentowano gwiazdy, które wystąpią w czerwcu na scenie sopockiej Opery Leśnej. Nie było niestety ulubieńca publiczności, Kamila Bednarka. Były za to inne gwiazdy, które chętnie udzielały wywiadów i pozowały fotografom. Zobaczcie, kto pojawił się na konferencji Sopot Top Trendy 2013!
Ewelina Lisowska Ewelina Lisowska KAPiF

Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska w rockowej stylizacji chętnie opowiadała o swoim ostrym teledysku "Jutra nie będzie".

Ewelina LisowskaKAPiF

Jula

Gwiazda zeszłorocznych Top Trendów była jak zwykle bardzo miła i unikała odpowiedzi na pytania związane z życiem prywatnym. Na konferencji ochoczo plotkowała z siedzącą obok Eweliną Lisowską.

JulaKAPiF

Margaret

Margaret wystąpiła na Top Trendach w zeszłym roku, a na dzisiejszej konferencji opowiedziała między innymi, kto dał jej pomysł na jej popularny teledysk do piosenki "Thank You Very Much".

MargaretKAPiF

Rafał Brzozowski

Wokalista wystąpi w Sopocie w kategorii "Przebój Roku".

Liber Liber KAPiF

Liber i Natalia Szroeder

Liber pojawił się w towarzystwie Natalii Szroeder, którą nagrał kawałek "Wszystkiego na raz" na jego nowej płycie "Duety".

Ania Wyszkoni

Piosenkarka, bardziej niż pozować fotografom, wolała uśmiechać się siedząc i rozmawiając z innymi artystami.

Pectus

Chłopaki z zespołu "Pectus" wyglądali naprawdę świetnie!

Paulina Sykut

Prowadząca konferencję Paulina Sykut tym razem założyła szczelny biały garnitur i bardzo wczuwała się w swoją rolę.

Agnieszka Popielewicz

Agnieszka Popielewicz udzieliła mnóstwa wywiadów. Jej białe bardzo obcisłe wdzianko nie wyglądało jednak na zbytnio wygodne.

Loka

.

Donatan Donatan KAPiF

Donatan

.

LemON

Zwycięzcy "Must Be The Music" podeszli do wszystkiego na luzie.

Maciej Dowbor i Maciek Rock

Prezenterom bardzo dobrze i miło rozmawiało się na tarasie budynku VITKAC przy ul. Brackiej. Wyglądało na to, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Andrzej Piaseczny

Piasek zaraz po konferencji ulotnił się.

Jacek Dżejdżej, Krzysztof Ibisz i Skiba

Na konferencji zdradzono niespodziankę, jaka czeka na widzów podczas festiwalu w Sopocie. Podczas koncertu zespołu "Big Cyc", do piosenki "Dres" na scenę ma wejść Krzysztof Ibisz... w dresach! Jak Wam się podoba ten pomysł?

Więcej o: