Beyonce i Jay-Z z Blue Ivy. Mała już sporo urosła! Zobacz najnowsze zdjęcia córki sławnej pary

Beyonce i Jay-Z wybrali się rodzinny obiad w Paryżu. Zabrali ze sobą Blue Ivy, najbogatszą 15-miesięczną dziewczynkę na świecie! Jej rodzice w zeszłym roku zarobili wspólnie ponad 78 milionów dolarów! Zobacz najnowsze zdjęcia tego słodkiego maleństwa.
Jay-Z,Blue Ivy Carter Jay-Z,Blue Ivy Carter /? Eliot Press

Mała milionerka - czy będzie "zepsuta"?

Blue Ivy urodziła się 7 stycznia 2012 roku i od tego czasu mówi o niej każdy. Jay-Z i Beyonce jeszcze przed jej narodzinami zarzekali się, że nie będą zbytnio rozpieszczać córeczki, ale średnio im to się udaje. Mała chodzi w ciuszkach od projektantów, a na swoje pierwsze urodziny dostała Barbie wysadzaną diamentami, która kosztowała aż 80 tysięcy dolarów!

Jay-Z, Blue Ivy Carter Jay-Z, Blue Ivy Carter ? FRAPPAN / ALLPIX PRESS/Frappan

Szczęśliwy tata nosi córeczkę na rękach!

Jay-Z nie wypuszcza małej Blue Ivy z rąk! Dosłownie! Córeczka wciąż jest w jego ramionach. Raper chciał uczcić jej narodziny w najlepiej sobie znany sposób. Nagrał dla małej piosenkę już dwa dni po jej urodzeniu. Jej tytuł "Glory" oznacza "chwała".

Jay-z, blue ivy carter Jay-z, blue ivy carter BullsPix

I znów na rączkach u taty

Mała Ivy wydaje się być zadowolona z takiego stanu rzeczy.

jay-z, blue ivy carter jay-z, blue ivy carter JJ/BAUERGRIFFINONLINE.COM/JJ

Mała zaczyna chodzić!

Uśmiechnięty tata pomaga stawiać jej pierwsze kroki. Uroczy widok, prawda?

Beyonce Knowles, Jay-Z Beyonce Knowles, Jay-Z ? FRAPPAN / ALLPIX PRESS/Frappan

Szczęśliwi i uśmiechnięci na rodzinnym obiedzie

Beyonce właśnie jest w trakcie swojej światowej trasy koncertowej. Podczas jej wizyty w Paryżu odwiedził ją maż z małą córeczką. Szczęśliwa rodzina wybrała się na wspólny obiad do paryskiej restauracji Szptime. Byli widocznie w świetnych humorach - cały czas się uśmiechali. Oboje podkreślali zresztą wielokrotnie, że rodzina jest dla nich najważniejsza.

Beyonce/Shape Beyonce/Shape Beyonce/Shape

Beyonce nie chce poprzestać na jednym dziecku!

Beyonce, której trasa koncertowa Mrs. Carter World Tour trwa w najlepsze, udzieliła niedawno wywiadu, w którym powiedziała, że planuje powiększyć rodzinę!

Prawdopodobnie zaczniemy się starać, kiedy wrócę z trasy.

W międzyczasie rozkoszuje się macierzyństwem:

Kocham bycie matką, uwielbiam, gdy mówi do mnie "mamo" i woła mnie, gdy czegoś potrzebuje. Sprawia, że czuję, że mam prawdziwy cel w życiu. Wszystkie rzeczy, o których ludzie mówili, że są ciężkie do podołania, sprawiają mi wielką radość!

Życzymy jej powodzenia w staraniach i czekamy z niecierpliwością na siostrzyczkę lub braciszka Blue Ivy!

Beyonce Beyonce INVISION FOR/Frank Micelotta

To może być jej ostatnia trasa koncertowa!

Jeżeli artystka rzeczywiście będzie chciała powiększyć rodzinę, nie będzie mogła sobie pozwolić na życie w trasie. Na jej show w Paryżu wyprzedano wszystkie bilety, a Beyonce wystąpiła w kreacji od Kenzo, o której już następnego dnia huczał cały internet. Gwiazda wyglądała w niej wprost oszałamiająco! Zgadzacie się z tym?

Swoją drogą jesteśmy strasznie ciekawi, jak wypadnie jej show, które już w maju odbędzie się w Warszawie.

Blue Ivy Carter Blue Ivy Carter JJ/BAUERGRIFFINONLINE.COM/JJ

Dziewczyna jest bardzo podobna do rodziców

Jest prześliczna, ale nie można się temu dziwić. Dostała w końcu geny po zjawiskowo pięknej mamie i nieprzeciętnie przystojnym tacie. Jak uważacie, do kogo jest podobna bardziej?

Więcej o: