Julia Kamińska pokazała pierścionek zaręczynowy! Jej narzeczony jest o 20 lat starszy

Debiut na salonach po zrękowinach.
Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska

Internet obiegła wczoraj bardzo miła wiadomość: Julia Kamińska się zaręczyła! Wczoraj na pokazie mody, w warszawskim klubie "Basen", można było podziwiać nie tylko wyjątkowe kreacje projektu Plicha, lecz także pierścionek zaręczynowy aktorki.

Julia KamińskaKAPIF

Julia Kamińska Julia Kamińska Kapif

Julia Kamińska

Na obrączce z żółtego złota umieszczono dobrze wyeksponowany brylant w tzw. koszyczku. Dzięki temu kamień dobrze błyszczy i odbija światło. Może jednak sprawiać problemy. Wystający klejnot czasami zaczepia się o ubranie. Pierścionek jest bardzo subtelny i doskonale pasuje do delikatnej urody Kamińskiej.

Julia Kamińska, pierścionek zaręczynowy, brylant, diament, zaręczynyKAPIF

Julia Kamińska, Piotr Jasek Julia Kamińska, Piotr Jasek KAPIF

Julia Kamińska

Wybrankiem 25-letniej Julii Kamińskiej jest o 20 lat starszy Piotr Jasek. Para poznała się ponad dwa lata temu na planie serialu "BrzydUla", którego ukochany aktorki był scenarzystą. Narzeczeni spotykają się już od przeszło półtora roku, jednak na branżowych imprezach razem zaczęli się pojawiać dopiero niedawno.

Julia Kamińska, Piotr Jasek. Julia Kamińska, Piotr Jasek. Kapif

Julia Kamińska

Początkowo, dla rodziców Julii związek ze starszym mężczyzną był niemałym szokiem.

Rodzice Julki wiedzą, że córka jest dorosła i starają się szanować jej wybory. Jednak związek z 45-letnim mężczyzną był dla nich szokiem. Woleliby, żeby znalazła sobie kogoś z swoim wieku, niż tak doświadczonego już życiem faceta - powiedziała znajoma aktorki w rozmowie z Fakt.pl.

Jednak dla kochających rodziców szczęście córki zawsze będzie najważniejsze. Widać wyraźnie, jak bardzo dziś Julia jest radosna. Aż promienieje. Potwierdzają to też jej znajomi.

Julia jest bardzo szczęśliwa, bo Piotr poprosił ją o rękę. Daty ślubu jeszcze nie wyznaczyli, ale na pewno będzie to cicha i skromna ceremonia w gronie najbliższych - powiedziało źródło tabloidu.

Dla nas różnica wieku nie ma znaczenia. Podoba nam się szczęśliwa Kamińska.