Przyrodnia siostra gwiazdy Hollywood schudła i właśnie wychodzi z cienia. Kim jest piękna Mia?

Niezła laska.
Mia Tyler Mia Tyler screen z Myspace.com

Mia Tyler

Mia Tyler, młodsza i przyrodnia siostra Liv Tyler, to córka rockmana i lidera Aerosmith, Steve'a Tylera oraz aktorki Cyrindy Foxe. Ma 34 lata i też jest aktorką. Ale nie cieszy się taką popularnością, jak jej siostra. Od dzieciństwa była puszysta. Teraz schudła i wygląda naprawdę dobrze.

Urodziłem się w branży rozrywkowej dzięki mojemu wspaniałemu ojcu, Stevenowi Tylerowi. On dał mi dar głosu i siłę, by wyrażać swoje opinie o życiu - napisała na Myspace.com.
Mia Tyler Mia Tyler screen z Myspace.com

Mia Tyler

Jej pełne imię i nazwisko brzmi Mia Abagale Tallarico. Jest nie tylko aktorką, lecz także modelką plus size. Oraz projektantką. Stworzyła linię odzieżową zatytułowaną "Revolution 1228". Udziela się też jako rzecznik ruchu akceptacji ciała, menadżerka zespołu  "The Loveless" oraz producentka Shane Frisby The Hithouse.

Mia Tyler Mia Tyler EAST NEWS/Ronald Asadorian

Mia Tyler

Bycie modelką plus size przez prawie 10 lat dało mi możliwość zobaczenia świata i spojrzenia na życie z dystansem. Uświadomiłam sobie, że bycie indywidualnością, która nie dopasowuje się do kanonów "normalności", jak postrzegają ją inni ludzie, jest najlepszym sposobem na życie. Uwielbiam być potrzebna i pomagać ludziom. Mam szczęście, że mogę to w życiu robić i łączyć swoje pasje -  napisała na Myspace.com.

Jako modelka pojawiła się na okładkach takich pism jak "Seventeen", "Teen", "Teen People", "Girl Moxie", "Vogue" i "Flare". Chodziła po wybiegach w Nowym Jorku i Paryżu.

Mia Tyler, Steven Tyler, Chelsea Tyler Mia Tyler, Steven Tyler, Chelsea Tyler ERIK PENDZICH/REX / REX FEATURES/EAST NEWS/Erik Pendzich/Rex / Rex Features

Mia Tyler

W roku 1979, Steven Tyler napisał piosenkę pt. Mia, która został wydanana albumie Aerosmith "Night in the Ruts".

Liv Tyler, Mila tyler Liv Tyler, Mila tyler STARSURF / STEWY / SPLASH NEWS/EAST NEWS/starsurf / Stewy / Splash News

Mia Tyler

Mia Tyler grała w takich filmach jak "Don't Stand So Close to Me", "People Are Dead" czy "Little Bit of Lipstick". W 2005 roku brała udział w telewizyjnym show na VH1 zatytułowanym "Celebrity Fight Club".  Jak widać, jej filmografia znacznie różni się jednak od dorobku Liv.

Liv Tyler. Liv Tyler. JOHNS PKI / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Johns PkI / Splash News

Liv Tyler

Trudno w to uwierzyć, że zarówno Mia, jak i Liv są córkami Steve'a.

 

10/14/2011 - Mia Tyler, Steven Tyler, Chelsea Tyler - Steven Tyler Introduces Andrew Charles Fashion Collection at Macy's Herald Square in New York City on October 14, 2011 - Macy's Herald Square - New York City, NY, USA - Keywords: Aerosmith, "American Idol" Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Janet Mayer / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1JANET MAYER / PR PHOTOS/Janet Mayer / PR Photos

Więcej o: